توجه آموزش وپرورش به مسائل فرهنگی و تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت


با دیگران به اشتراک بگذارید

توجه آموزش وپرورش به مسائل فرهنگی و تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت

خبرگزاری فارس: توجه آموزش‌وپرورش به مسائل فرهنگی و تبدیل تهدیدات فضای جایزی به فرصت

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای خراسان رضوی با نقد از عملکرد وزارت ارشاد در توجه نکردن عملیاتی به فرهنگ، بر لزوم بازسازی علمی معلمان حین خدمت، اصلاح کتب درسی، توجه به فرهنگ و مبدل کردن تهدیدات فضای جایزی به فرصت تاکید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از مشهد، احمد احمدی زاده بعدازظهر امروز در نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی خراسان رضوی با مدیرکل تعلیم وپرورش این استان در تالار اجتماعات اداره کل تعلیم وپرورش خراسان رضوی اظهار داشت: معلمی شغل انبیاء بوده و حرفه ای بسیار سخت است.

وی، تعلیم وپرورش را دو مقوله ای بسیار اصلی برشمرد و بیان کرد: اگرچه مسائل فرهنگی در تعلیم وپرورش از اهمیت مخصوص ای برخوردار است، اما معلمان به آن توجه کمتری دارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی خراسان رضوی افزود: متأسفانه بسیاری از مسؤولان و مدیران سیاسی که هیچ گونه تخصصی در حوزه فرهنگی ندارند، به خود اجازه دخالت در این امور را می دهند و این امر در حالی است که ما با هجمه های فرهنگی دشمن روبه رو هستیم و باید با بهره گیری از تخصص های مدیران فرهنگی با این هجمه ها مقابله کنیم.

احمدی زاده توجه به مسائل پرورشی در کشور را بسیار اصلی برشمرد و افزود: در این راستا بازسازی علمی معلمان حین خدمت و کتاب های درسی لازم است.

وی با ابراز تأسف نسبت به فعالیت نامناسب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه توجه عملیاتی به فرهنگ در جامعه بیان کرد: علاوه بر اینکه لازم است ارتباط مردمان با تعلیم وپرورش سازمان کشف کرده تر باشد، باید تعلیم وپرورش نگاه جامع تری به مقوله فرهنگ داشته باشد تا قادر باش از تهدید فضای جایزی به عنوان یک فرصت بهره برد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی خراسان رضوی افزود: مقام معظم رهبری در توجه مسؤولان و مدیران کشور به ارتقای عملیاتی اقتصاد در جامعه تاکید بسیاری داشتند چراکه بی تردید این امر قادر هست معضلات گوناگون در حوزه هایی همچون فرهنگی و اجتماعی را نیز از بین برد.

**نظرات شما مايه دلگرمى ماست**

نگارش: شهداد ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش ديدم که ملايک در ميخانه زدند
««« »»»
گل آدم بسرشتند و به پيمانه زدند

توجه آموزش وپرورش به مسائل فرهنگی و تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت

TT / 48 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال