سازمان ملل باید عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سازمان ملل باید عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارد

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام در واکنش به رفتار جنون‌آمیز آل سعود در کشتار حدود هشتصد تن در کشور یمن از نهادهای بین‌المللی درخواست تا عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارند.

تصویر و عکس   سازمان ملل باید عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، محسن رضایی در واکنش به کشتار مردمان مظلوم یمن در صفحه شخصی اینستاگرام خود نگاشت:

در عاشورای صنعا، هشتصد تن به خاک و خون کشیده شدند. این واقعه نسل کشی یک ملت بزرگ و با تمدن به دست دیوانگان از زنجیر رسته شده است که همه ملل دنیا را باید به چاره جویی وادار کند.

در این مقطع حساس است که نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد و دادگاه کیفری بین المللی باید از استراحت کن غفلت بیدار شده و عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارند.

مسئولان ما در کشورمان نیز باید به مکان موضع گیری صرف، با اقدامات دیپلماتیک در سازمان ملل و شورای امنیت و تماس با کشورها، به سازمان دهی بین المللی توجه بکنند.

ملت های دنیا باید آماده به زنجیر کشاندن این دیوانه های وحشی و گرفتن سلاح های بسیار پیشرفته آمریکایی از دست آنان باشند وگرنه در فرا رسنده شاهد جنایات بزرگتری خواهند بود.

–براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد–

گردآورنده : كامران ز.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر آبروی که اندوختم ز دانش و دين
««« »»»
نثار خاک ره آن نگار خواهم کرد

سازمان ملل باید عینک تبعیض نژادی را از چشم بردارد

TT / 16 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال