عربستان توان رویارویی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

عربستان توان رویارویی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد

معاون ستاد کل نیروهای مسلح نقل کرد: عربستان به هیچ وجه توان چنین رویارویی با جمهوری اسلامی کشورمان را ندارد و نه تنها عربستان بلکه ایالات متحده نیز فاقد چنین توانی است.

تصویر و عکس   عربستان توان رویارویی با جمهوری اسلامی کشورمان را ندارد

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، سردار مسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات پاسداری ای ستادکل نیروهای مسلح عصر امروز(۱۹مهر) در حاشیه مهمانی ختم مادر حجت الاسلام مصلحی در پاسخ به پرسش تسنیم درباره حملات وحشیانه اخیر عربستان به یمن اظهار کرد: یمن رحلت کرده حیاط خلوت آل سعود بوده اما امروز مردمان این کشور با قیامشان در تلاش هستند خود را از دست استعمار سعودی و آمریکایی نجات دهند.

وی با محکوم کردن اقدام مذبوحانه آل سعود در به خاک و خون کشیدن مردمان یمن در روزهای اخیر، تأکید کرد: قیام مردمان یمن جراحت دردآور برای رژیم آل سعود بوجود آورده از این رو رژیم سعودی از هر جنایتی که بتواند علیه این قیام بهره میگیرد.

سردار جزایری اضافه کرد: گرچه چنین اتفاقاتی رخ داده اما ما نوید پیروزی را به جامعه بشری می دهیم. اتفاقی که امروز در یمن افتاده است انسجام رو به افزایش یمن و رزمندگان اسلام در این منطقه است. خوشبختانه نیروهای رزمنده در یمن در خوب ترین شرایط خود به سر می مارک و این وضعیت باعث خشم بیشتر عربستان سعودی شده است.

وی با اشاره به رزمایشهای اخیر عربستان در خلیج فارس نقل کرد: این رزمایش یک راهپیمایی و یک رزمایش متداولی بود. عربستان تلاش کرد با استفاده های رسانه ای این رزمایش را بزرگ جلوه دهد، اما با رصدی که ما در این موضوع داشتیم این رزمایش در سطح پایین بود.

معاون فرهنگی و تبلیغات پاسداری ای ستادکل نیروهای مسلح در پاسخ به این پرسش که آیا عربستان با این حرکت خود قصد حمله به کشورمان را دارد، اظهار کرد: عربستان به هیچ وجه توان چنین رویارویی با جمهوری اسلامی کشورمان را ندارد و نه تنها عربستان و همپیمانان سعودی توان چنین کاری را ندارند بلکه ایالات متحده نیز فاقد چنین توانی است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه نیروهای مسلح و توان پاسداری ای کشور ما در شرایط امروز به گونه ای ایجاد بازدارندگی کرده که دشمنان بزرگ ما اجازه چنین برنامه ریزی و تحرکاتی را به خودشان نمی دهند. عربستان سعودی عددی نیست که در حد و اندازه جمهوری اسلامی در صحنه های ارتشی ورود کند.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد**

نگارش: آفتاب ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من
««« »»»
کمان ابروی يارم چو وسمه بازکشيد

عربستان توان رویارویی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد

TT / 45 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال