تاکید آیت الله نوری همدانی بر حفظ جایگاه مردمی خدمات شهرداری ها


با دیگران به اشتراک بگذارید

تاکید آیت الله نوری همدانی بر حفظ جایگاه مردمی خدمات شهرداری ها

خبرگزاری فارس: تاکید آیت‌الله نوری همدانی بر حفظ جایگاه‌ مردمی خدمات شهرداری‌ها

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: در دیداری که امروز با آیت‌الله نوری همدانی به انجام رسانده شد، ایشان بر ضرورت حفظ جایگاه مردمی فعالیت‌ها و خدمات شهرداری‌ها تاکید کردند.

ولی الله بیاتی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به دیدار با آیت الله نوری همدانی در حاشیه مهمانی عزاداری در دفتر ایشان، اظهار کرد: در این دیدار گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در شهر و خدمات فرا رسنده شهری ارائه شد.

وی با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری قم خاطرنشان کرد: ارائه گزارشاتی در خصوص پروژ ه های شهری در دست اجرا ، همچنین تصمیمات کلکسیون استان درمورد فعالیت های عمومی شهرداری از دیگر بخش های این دیدار بود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه اطلاعات روند تکمیل پروژه خط نخست مترو قم نیز به آیت الله نوری همدانی ارائه شد، افزود: همچنین در این دیدار برنامه های شهری در خصوص آغاز عملیات اجرای خط دوم مترو قم از پردیسان به سمت فرهنگیان تشریح شد.

وی با اشاره به بدهی های انباشته شده شهرداری قم از سال های اخیر تصریح کرد: با توجه به اینکه در دیدارهای گذشته شهردار قم با آیت الله نوری همدانی نسبت به بدهی های شهرداری و نحوه تسویه آن ها گزارشاتی ارائه شده بود، در این نشست فعالیت های انجام شده در راستای رفع بدهی ها تشریح شد.

بیاتی به وضعیت پروژه های خدماتی و تفریحی شهرداری اشاره کرد و گفت: بخش دیگر این دیدار ارائه گزارش پروژه های تفریحی و خدماتی شهرداری بود که ظرفیت تازه ای به امکانات شهری و جهانگردی قم خواهد افزود.

وی در ادامه سخنان خود به تاکیدات آیت الله نوری همدانی در خصوص فعالیت های شهرداری اشاره کرد و گفت: ایشان در این دیدار ضرورت حفظ جایگاه مردمی خدمات و فعالیت های شهرداری را نکته تاکید گذاشتند و تقویت نقش مردمان در این زمینه را خواستار شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به نقش گیرا مردمان در پیروزی انقلاب اسلامی و پاسداری مقدس گفت: تاکید آیت الله نوری همدانی بخاطر موثری مخصوص مردمان در برهه های گوناگون تاریخ انقلاب اسلامی است و شورای اسلامی شهر و شهرداری همواره تذکرات و منویات مراجع عظام تقلید و علما را سرلوحه کار و اقدامات خود دارند.

— براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : تهمينه ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه کند کز پی دوران نرود چون پرگار
««« »»»
هر که در دايره گردش ايام افتاد

تاکید آیت الله نوری همدانی بر حفظ جایگاه مردمی خدمات شهرداری ها

TT / 25 — TP / 6%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال