دست رد ماموران وظیفه شناس به رشوه ۱۱.۵ میلیون ریالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

دست رد ماموران وظیفه شناس به رشوه ۱۱.۵ میلیون ریالی

خبرگزاری فارس: دست رد ماموران وظیفه‌شناس به رشوه 11.5 میلیون ریالی

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از رد رشوه ۱۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریالی ماموران وظیفه‌شناس در شهرستان لردگان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از لردگان به نقل از پایگاه خبری پلیس، کاظم کلیایی نقل کرد: ماموران پاسگاه انتظامی ارمند از توابع شهرستان لردگان خلال مهار محورهای مواصلاتی به یک سیستم ماشین پیکان مشکوک شدند و آن را متوقف کردند و در بازرسی از این خودرو مقداری مواد مخدر یافتند.

وی با بیان اینکه رانندگی کننده خودرو برای رهایی از چنگال قانون اقدام به توجه کرد ۱۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران کرد، اضافه کرد: ماموران وظیفه شناس حین رد رشوه، مراتب را جهت انعکاس به مقام قضائی صورتجلسه کردند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، از عموم شهروندان درخواست، هرگونه نقد، توصیه و تقدیر را در راستای عملکرد پلیس با دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) در میان قرار بدهند.

——————————-

تهیه شده توسط: خجسته ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به گيسوی تو خوردم دوش سوگند
««« »»»
که من از پای تو سر بر نگيرم

دست رد ماموران وظیفه شناس به رشوه ۱۱.۵ میلیون ریالی

TT / 31 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات