دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در اراک/ محموله بزرگ قاچاق لوازم آرایش در آشتیان کشف و ضبط شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در اراک/ محموله بزرگ قاچاق لوازم آرایش در آشتیان کشف و ضبط شد

دستگیری عامل برداشت غیر جایز در اراک، کشف و ضبط محموله بزرگ قاچاق وسایل آرایش در آشتیان، دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در ساوه، کشف ۴۸ فقره دزدی در عملیات پلیس و کشته شدن یک نفر براثر سوانح رانندگی در استان مرکزی اصلی ترین اخبار استان است.

تصویر و عکس   دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب  بانکی در اراک/ محموله بزرگ قاچاق وسایل آرایش در آشتیان کشف و ضبط شد

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، استان مرکزی در ساعات گذشته شاهد وقوع حوادث گوناگونی همچون دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در اراک، کشف و ضبط محموله بزرگ قاچاق وسایل آرایش در آشتیان، دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در ساوه، کشف ۴۸ فقره دزدی در عملیات پلیس و کشته شدن یک نفر براثر سوانح رانندگی در استان مرکزی بوده است.

قاچاقچیان مواد مخدر در ساوه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه نقل کرد: ۲ کیلو و ۴۰ گرم شیشه در عملیات روز پیش پلیس شهرستان ساوه یافته شد.

سرهنگ پرویز اسدی با اشاره به دستگیری این قاچاقچیان در این شهرستان اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان مواد مخدر، بررسی موضوع به صورت تخصصی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام ماموران انتظامی با مهار نامحسوس و شبانه روزی مخفیگاه متهمان را معرفی و بعد از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه کامیاب به دستگیری آنان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مقدار دو کیلو و ۴۰ گرم مواد رونگردان شیشه یافته شد و ۴ قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند که متهمان بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به سیستم قضایی شناسانده شدند.

عامل برداشت غیر جایز در اراک دستگیر شد

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی نقل کرد: شخصی که با دسترسی به اطلاعات حساب یکی از شهروندان اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی می کرد در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان معرفی و دستگیر شد.

سرگرد مصطفی نوروزی با اشاره به دستگیری این متهم اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان اراکی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب شخصی اش موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد شخص ناشناسی با در دست داشتن اطلاعات حساب شاکی اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب وی کرده است.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: شروع تحقیقات پلیس متهم که از دوستان شاکی بود معرفی و به پلیس فتا احضار شد که متهم در بازجویی های پلیس اعتراف کرد که مدت ها پیش به وسیله تلفن همراه خود و با بهره گیری از اطلاعات بانکی دوستش اقدام به تهیه کرد شارژ برای او کرده و با توجه به اینکه اطلاعات حساب دوستش در گوشی او نگه داشته شده بود وی اقدام به برداشت های مکرر از حساب دوستش کرده است.

نوروزی افزود: متهم بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد که البته از شهروندان خواست داریم از طریق خط و گوشی تلفن همراه خود جهت تهیه کرد شارژ و خدمات اقدام و در صورتی که از گوشی دیگران بهره گرفتن، بعد از تهیه کرد شارژ و اتمام فرآیند از فشردن دکمه ثبت اطلاعات کارت بانکی خودداری کنند.

محموله بزرگ قاچاق وسایل آرایشی در استان مرکزی کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان نقل کرد: روز پیش در عملیات پلیس شهرستان آشتیان، ۱۰ هزار و ۴۲۸ قلم وسایل آرایشی از یک سیستم ماشین سمند یافته شد.

سرهنگ رضا قائدرحمت با اشاره به کشف و ضبط این محموله قاچاق اظهار داشت: روز پیش ماموران انتظامی این شهرستان در سطح محورهای مواصلاتی به یکدستگاه ماشین سمند که از شهرهای جنوبی عازم تهران بود، مشکوک و آن را متوقف و نکته بازرسی گذاشتند.

وی ادامه داد: در بازرسی به عمل فرا رسیده از ماشین مذکور، تعداد ۱۰ هزار و ۴۲۸ قلم انواع وسایل آرایشی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال یافته شد.

قائدرحمت خاطرنشان کرد: به علت نبود ارائه هرگونه مدارک گمرکی از سوی رانندگی کننده متهم با تشکیل پرونده قضایی به سیستم قضایی معرفی شد.

کشف ۴۸ فقره دزدی در عملیات پلیس در استان مرکزی

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی نقل کرد: ۴۸ فقره دزدی در دو روز پیش در عملیات های پلیس استان کشف و ۳۲ نفر نیز دستگیر شد.

سرهنگ سیامک قاسمی با اشاره به کشف این تعداد دزدی در استان اظهار داشت: از جمله اولویت های دائمی پلیس در بسترسازی امنیت پایدار، جلو گیری از دزدی و برخورد قاطع با سارقان است.

وی افزود: پلیس در اجرای نقشهای مختلف انتظامی از تمام توان و تجهیزات پلیسی خود استفاده کرده و شهروندان قادر هستند به راحتی از طریق تلفن ۱۱۰ با مراکز پلیس در تماس باشند.

قاسمی به اقدامات پلیس استان در دستگیری سارقان در طول ۲ روز پیش اشاره کرد و نقل کرد: در طول ۲ روز پیش در عملیات های پلیس استان ۳۲ سارق دستگیر شدند که در اعترافاتشان ۴۸ فقره انواع دزدی یافته شد.

وی افزود: کشف ۲۹ فقره دزدی منزل و اماکن خصوصی و دستگیری سارقان احشام بخشی از دستاوردهای پلیس در اجرای این طرح بود.

سوانح رانندگی در استان مرکزی یک کشته برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان مرکزی نقل کرد: حادثه رانندگی روز پیش در استان یک کشته برجای گذاشت.

سرهنگ ایرج کهریزی با اشاره به سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی اظهار داشت: در سانحه رانندگی روز پیش استان که در حدود ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه بر اثر برخورد یک سیستم کامیون بنز با یک سیستم ماشین پیکان در کیلومتر یک محور آهنگران – اراک رخ داد رانندگی کننده ماشین پیکان به علت شدت جراحات وارده در دم از دنیا رفت.

وی افزود: سبب این سانحه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه تجاوز به چپ رانندگی کننده ماشین پیکان و نیز نبود نصب گاردریل و نداشتن خط کشی عالی از سوی اداره راه و شهرسازی اعلام شد.

——————————-

متن از : روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه خوش صيد دلم کردی بنازم چشم مستت را
««« »»»
که کس مرغان وحشی را از اين خوشتر نمی‌گيرد

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در اراک/ محموله بزرگ قاچاق لوازم آرایش در آشتیان کشف و ضبط شد

TT / 135 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال