۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به کانون های مساجد استان کرمانشاه تخصیص یافت


با دیگران به اشتراک بگذارید

۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به کانون های مساجد استان کرمانشاه تخصیص یافت

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه نقل کرد: ۲۰۰ میلیون تومان انتخاب شده برای مؤسسه های فرهنگی هنری مساجد استان در مسافرت مقام معظم رهبری به طور کامل تخصیص یافت.

تصویر و عکس   ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به مؤسسه های مساجد استان کرمانشاه تخصیص یافت

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، طیب صفری در همایش سالروز بیانات مقام معظم رهبری درباره مؤسسه های مساجد که پیش از ظهر امروز در دبیرخانه مؤسسه های مساجد استان به انجام رسانده شد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به مؤسسه های مساجد، اظهار داشت: با ۲۰۰ میلیون تومان تخصیص کشف کرده به مؤسسه های مساجد استان در مسافرت مقام معظم رهبری تجهیزاتی خریداری و بین کانونها توزیع شد.

مسئول دبیرخانه مؤسسه های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۲۲ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سر تا سر کشور وجود دارد، عنوان کرد: بیش از ۵۱۲ باب کانون در استان تأسیس شده و بیش از ۴۰ درصد از مساجد در بر می داری کانون شده اند.

صفری با بیان اینکه در کنار کانونها، کتابخانه های مساجد، خانه های فرهنگ دیجیتال و خانه های نور نیز وجود دارند، نقل کرد: فعالیتهای عالی ای در مؤسسه های فرهنگی هنری مساجد در استان انجام می شود که آماده سازی برای وقت اربعین و استقبال از زائران حسینی(ع) یکی از این اقدامات است.

وی با اشاره به اینکه مساجدی که در بر می داری ظرفیت کافی برای ادای فریضه نماز، پذیرایی و اسکان زائران اربعین هستند در این راستا اقدام می کنند، اضافه کرد: مؤسسه های فرهنگی هنری مساجد برای استقبال از زائران اربعین تهیه میشوند و از نظر محل اسکان، برپایی ایستگاه صلواتی و بازرگانی محیطی در بر می داری ظرفیتهای عالی ای هستند.

صفری با بیان اینکه در ایام محرم برنامه های متنوعی در مؤسسه های فرهنگی هنری مساجد به انجام رسانده میشود، اظهار کرد: در ایام سوگواری امام حسین(ع) در مساجد و تکایا برنامه های گوناگونی اجرا می شود که به مؤسسه های مساجد نیز پیشنهادهای ضروری ارائه شده است.

______________________

تهیه و تدوین: سامان ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از حشمت پرويز دگر قصه مخوان
««« »»»
که لبش جرعه کش خسرو شيرين من است

۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به کانون های مساجد استان کرمانشاه تخصیص یافت

TT / 81 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال