برخورد با ارسال کنندگان پیامک های انبوه تبلیغاتی از سیم کارت های شخصی


با دیگران به اشتراک بگذارید

برخورد با ارسال کنندگان پیامک های انبوه تبلیغاتی از سیم کارت های شخصی

خبرگزاری فارس: برخورد با ارسال‌کنندگان پیامک‌های انبوه بازرگانی از سیم‌کارت‌های شخصی

سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد: توانایی ارسال اس ام اس تمامی سیم‌کارت‌هایی که به صورت شخصی برای سایر مشترکین اس ام اس انبوه بازرگانی ارسال می‌کنند، مسدود می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، حسین فلاح جوشقانی نقل کرد: با راه‌اندازی سامانه غیر فعال‌سازی دریافت پیامک‌های بازرگانی (سامانه ۸۰۰)، برخی پیامک‌های بازرگانی از طریق شماره‌های شخصی برای مشترکان ارسال می‌شود که باعث نارضایتی مردمان شده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به اینکه براساس مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، خدمات اس ام اس انبوه، خدماتی است که پیامک‌ها از طریق فرستنده مشخص و از طریق شبکه‌های ارتباطی بدون خواست قبلی کاربران و توجه کرد هزینه توسط آنان دریافت می‌شود و جنبه بازرگانی و اطلاع‌رسانی دارد، اضافه کرد: ارسال اس ام اس بازرگانی از شماره‌های شخصی از مصادیق اس ام اس انبوه بوده و طبق مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، ارایه‌کنندگان خدمات ارتباطی باید امکان فعال‌سازی و یا غیر فعال‌نمودن دریافت پیامک‌های انبوه از این طریق را برای کاربران فراهم کنند.

وی تصریح کرد: بر این اساس رگولاتوری اپراتورها را ملزم کرده است تا وقت ایجاد این امکان برای کاربران، در صورتی که مشترکین از طریق سیم‌کارت شخصی خود به ارسال اس ام اس انبوه بازرگانی اقدام کنند، امکان ارسال اس ام اس آنها مسدود شود.

فلاح جوشقانی درباره رفع مسدود سازی ارسال اس ام اس سیم‌کارتهای شخصی نقل کرد: بعد از ایجاد امکان فعال‌سازی و غیر فعال‌سازی دریافت اس ام اس انبوه برای کاربران و تایید رگولاتوری، بعد از اطلاع‌رسانی، امکان گشودن توانایی ارسال اس ام اس انبوه برای این دسته از سیم‌کارتهای مشترکان فراهم می‌شود.

*براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد*

گردآوری توسط: كامياب ف.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به کوی ميکده هر سالکی که ره دانست
««« »»»
دری دگر زدن انديشه تبه دانست

برخورد با ارسال کنندگان پیامک های انبوه تبلیغاتی از سیم کارت های شخصی

TT / 70 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال