۱ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران ۲۴ مهرماه واریز می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران ۲۴ مهرماه واریز می شود

خبرگزاری فارس: 1 هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران 24 مهرماه واریز می توان

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد:یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت مرابحه گندم امروز در بازار بورس ثانویه عرضه و به فروش رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از پایگاه خبر دهی وزارت جهاد کشاورزی، عبدالمهدی بخشنده با اشاره به مصوبه دولت و پشتیبانی همه جانبه سازمان برنامه و بودجه،وزارت اقتصاد و دارایی تصریح کرد: یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت مرابحه گندم امروز در بازار بورس ثانویه عرضه و به فروش رسانده شد.

وی اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله روز شنبه ۲۴ مهرماه سال جاری کل این مبلغ به عنوان بخشی از طلب گندمکاران کشور از طریق بانک کشاورزی به حساب آنان واریز می توان.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که با واریز این مبلغ جمع وجوه توجه کردی به کشاورزان به ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بالغ می توان، خاطرنشان کرد: با واریز این مبلغ ۸۰ درصد از کل مطالبات گندمکاران پرداخت می توان و ان شاء الله بقیه طلب ۲۰ درصدی گندمکاران نیز ظرف هفته های فرا رسنده تامین و پرداخت خواهد شد.

__________________________________

تهیه و تدوین : ساغر د.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به خاک حافظ اگر يار بگذرد چون باد
««« »»»
ز شوق در دل آن تنگنا کفن بدرم

۱ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران ۲۴ مهرماه واریز می شود

TT / 34 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال