حمله به یمن از «واشنگتن» آغاز شد/پشتوانه بمب و جنگنده و اطلاعات سعودی ها آمریکاست


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمله به یمن از «واشنگتن» آغاز شد/پشتوانه بمب و جنگنده و اطلاعات سعودی ها آمریکاست

سعودی‌ها و آمریکایی‌ها دو روی یک سکه هستند و حمله به یمن از واشنگتن آغاز شده است، بمب‌ها آمریکایی هستند، جنگنده‌ها آمریکایی هستند، دانش آمریکایی‌ها بکار گرفته شده است و پشتیبانی لجستیکی نیز از سوی آنان صورت می‌گیرد.

تصویر و عکس   حمله به یمن از «واشنگتن» آغاز شد/پشتوانه بمب و جنگنده و اطلاعات سعودی ها آمریکاست

"محمد عبدالسلام" سخنگوی مجلسی جنبش انصار الله یمن و رئیس هیئت ملی گفتگو کننده یمن در مذاکرات صلح در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم جنایت جدید سعودی ها در صنعا را غیر انسانی خواند و در این باره گفت: باید نقل بکنیم جنایت روی داده در صنعا یکی از سلسله جنایت های صورت گرفته توسط جنگنده های سعودی آمریکایی در یمن و امتداد اقدامات جنایتکارانه علیه غیر نظامیان از آغاز جنگ است. جنایت های زیادی در استان های گوناگون جمهوری یمن و خصوصا مناطق درگیر همچون صعده، حجه، صنعا، عدن، عمران، مارب، جوف، حدیده، بیضاء، لحج و سایر مناطق صورت گرفته که حمله به مجلس عزاداری در صنعا آخرین آنها بود.

وی تاکید کرد: این جنایت نمایان کننده حجم ناکامی و شکست دشمنان است آنان قادر نبودند در جبهه های نبرد دستاوردی داشته باشند از این رو غیر نظامیان را نشانه میگیرند و بی پروا وبدون انسانیت دست به کشتار غیر نظامیان می زنند.

خشم ملت یمن از جنایت های سعودی ها

او تاکید کرد ملت یمن پاسخ این جنایت را خواهد داد و توضیح داد: ملت یمن پاسخ این جنایت را با پایداری و مقاومت بیشتر و همچنین پشتیبانی از جبهه های نبرد خواهد داد، مردمان به خوبی آگاهی میدارند که هیچ بهانه ای برای این حملات وحشیانه وجود ندارد و ملت یمن از این جنایت و جنایتکارانی که دست به ارتکاب آن زدند به خشم فرا رسیده است. همچنین ملت ما از جامعه دنیاای که به جنایتکاران اجازه می دهد دست به چنین کشتاری بزنند و حتی در امور داخلی کشور دخالت کنند خشمگین است.ملت یمن به خوبی درک می کند که سعودی ها و آمریکایی ها آنان را محاصره کرده و دست به کشتار فرزندانش می زند.

محمد عبدالسلام با تاکید بر اتحاد ملت یمن در برابر دشمنان گفت: این جنایت باعث می توان تا اتحاد ملت یمن بیشتر شود و گروه های گوناگون به یکدیگر نزدیک شده و علیه دشمن یکپارچه شوند، آنان باقدرت و صلابت بیشتری از گزینه های سیاسی جلو رو همچون شورای مناسب سیاسی پشتیبانی خواهند کرد. مردمان بعد از این جنایت از گزینه های مطرح شده از سوی نیروهای ملی برای مبارزه با دشمن پشتیبانی کرده و فرزندان خود را به سوی جبهه ها گسیل کرده اند.

او به موضوع گفتگو ها و تاثیر این طوری اقدامات جنایتکارانه بر روند مکالمه های صلح اشاره کرد و گفت: راه حل های مسالت آمیز برای پایان دادن به بحران یمن در کویت با معضل مواجه شد و همانطور که آگاهی میدارید تیم مذاکره کننده یمن بیش از دو ماه است که در مسقط حضور دارد و اجازه بازگشت به کشور به ما داده نمی شود، هرگونه گفتگو و راه حل مسالمت آمیز تنها با پایان دادن به جنگ و محاصره یمن امکان دارد.

سخنگوی مجلسی انصار الله در پایان گفت: جامعه دنیاای در برابر یک آزمون حقیقی قرار گرفته است و باید بر متجاوزان فشار وارد کند، آمریکایی ها باید بدون دروغ و فریب تمایل قرار می داری خود به صلح در یمن را نشان دهند، امریکایی ها مدعی می شوند که مواضعشان با سعودی ها فرق می دارد در حالی که ما آگاهی میداریم سعودی ها و آمریکایی ها دو روی یک سکه هستند و حمله به یمن از واشنگتن آغاز شده است، بمب ها آمریکایی هستند، جنگنده ها آمریکایی هستند، دانش آمریکایی ها بکار گرفته شده است و پشتیبانی لجستیکی نیز از سوی آنان صورت می گیرد.

————————————

متن از : فروزان گ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چرا همی‌شکنی جان من ز سنگ دلی
««« »»»
دل ضعيف که باشد به نازکی چو زجاج

حمله به یمن از «واشنگتن» آغاز شد/پشتوانه بمب و جنگنده و اطلاعات سعودی ها آمریکاست

TT / 46 — TP / 7%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال