مدیر عامل یاهو آقایان را اخراج می کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

مدیر عامل یاهو مردها را اخراج می کرد

ورایزن شرکتی که قرار است یاهو را تهیه بکند تقاضای تخفیف یک میلیارد دلاری کرده و حالا باید با یک شکایت تازه هم روبرو شود. یکی از مدیران اجرایی سابق یاهو از مدیر عامل فعلی این شرکت مریسا مایر شکایت کرده است.
مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: شرکت یاهو روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. یاهو باید با عواقب داستان حمله سایبری که اکانت ۵۰۰ میلیون کاربر را در خطر گذاشته دست و پنجه نرم کند، از سوی دیگر باید پاسخ‌گوی همکاری‌اش با سازمان‌های جاسوسی باشد که اجازه اسکن اطلاعات میل‌های کاربران را بوجود آورده بود. ورایزن شرکتی که قرار است یاهو را تهیه بکند تقاضای تخفیف یک میلیارد دلاری کرده و حالا باید با یک شکایت تازه هم روبرو شود.
تصویر و عکس مدیر عامل یاهو مردها را اخراج می کرد

یکی از مدیران اجرایی سابق یاهو از مدیر عامل فعلی این شرکت مریسا مایر شکایت کرده است. اسکات آرد از مدیران پیشین یاهو یک دعوای حقوقی را علیه مدیر عامل و دو تن دیگر از مدیران یاهو آغاز کرده است. براساس ادعای اسکات آرد این افراد در شرکت فرایندی را پیش برده‌اند که از طریق آن به کار مجموعه‌ای از کارمندان فوت شد شرکت خاتمه داده‌اند و تعداد قابل توجهی از کارمندان را هم براساس یک سیستم خاص عملکرد و رتبه‌بندی از شرکت اخراج کرده‌اند.

فرد شکایت کننده معتقد است دستگاه ای که مایر برای اخراج کارمندان فوت شد این شرکت بهره گرفته یک سیستم براساس تعصبات و نظرات کاملا شخصی خودش بوده و هیچ پایه‌ای نداشته است.

کارولین کلارک سخنگوی شرکت یاهو این دعوای حقوقی را بی‌اساس آگاهی داشته، اعلام کرده شرکت از مدیرعامل حمایت می‌کند و این را هم افزوده که یاهو بر استخدام افراد با پیشینه‌های متنوع و گسترده تمرکز داشته است.

————————————————-******

گردآوری از: فروزان گ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شربت قند و گلاب از لب يارم فرمود
««« »»»
نرگس او که طبيب دل بيمار من است

مدیر عامل یاهو آقایان را اخراج می کرد

TT / 24 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال