کمیسیون مشترک علمی کشور آلمان و کشورمان ایران شروع به کار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

کمیسیون مشترک علمی آلمان و ایران راه اندازی می شود

تصویر و عکس کمیسیون مشترک علمی آلمان و کشورمان افتتاح می توان
سیناپرس: وزیر تعلیم و تحقیقات آلمان گفت: قصد داریم یک کمیسیون علمی از سال ۲۰۱۷ تشکیل دهیم تا در این کمیسیون علمی مشترک با کشورمان، همکاری های علمی و فناورانه را تعریف کنیم.

به گزارش معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری، جورج شوته در نشستی که با معاون علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری به انجام رسانده شد گفت: ما طی دوره های گذشته آموخته ایم که باید عمل گرا باشیم و در همین راستا قصد داریم یک کمیسیون علمی از سال ۲۰۱۷ تشکیل دهیم تا در این کمیسیون علمی مشترک با کشورمان، همکاری های علمی و فناورانه را تعریف کنیم.

وی اضافه کرد: البته تنظیم قرارداد تازه نباید مانع همکاری های مشترک کشورمان و آلمان شود و باید در این فرصت، پروژه های مشترک همکاری نیز برای دو کشور تعریف کنیم.

به نقل کرده شوته، کشور آلمان در زمینه پروژه های بین‌المللی تجربیات خوبی دارد که در این زمینه آماده ارائه مشاوره و مدد به کشورمان است.

وی تصریح کرد: باید هر دو کشور برای توسعه روابط تلاش کنند و از پروژه های مشترکی که در فرا رسنده موجود خواهد بود حمایت های ضروری را صورت دهند.

در این جلسه هیات آلمانی متشکل از معاون وزیر تعلیم و تحقیقات آلمان، مدیر کل وزارت تعلیم و تحقیقات، مشاور وزیر تعلیم و تحقیقات، کارشناس میز کشورمان و کشورهای منطقه وزارت تعلیم و تحقیقات، مشاور وزارت تعلیم و تحقیقات، نماینده فرهنگستان Leopoidina، رئیس کانون تبادلات آکادمیک (DAAD)، معاون کانون فدرال تعلیم فنی و حرفه ای، نماینده کانون تحقیقاتی فراون هوفر ، نماینده اجلاس علمی Senkenberg، نماینده اجلاس تحقیقاتی آلمان و همچنین نمایندگانی از معتبرترین موسسات علمی آلمان نظیر رییس بنیاد تحقیقات آلمان (DFG) و اجلاس ماکس پلانک نیز حاضر بودند.

– براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : داريوش و.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيال آب خضر بست و جام اسکندر
««« »»»
به جرعه نوشی سلطان ابوالفوارس شد

کمیسیون مشترک علمی کشور آلمان و کشورمان ایران شروع به کار می شود

TT / 53 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال