قرآن منهای ولایت انحراف آور است


با دیگران به اشتراک بگذارید

قرآن منهای ولایت انحراف آور است

جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مدافعان نقل کرد: قرآن منهای ولایت عامل بدبختی می توان، لذا نمی توان حسینی بود، اما قرآنی عدم.

تصویر و عکس قرآن منهای ولایت انحراف آور است

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاج صادقی، امروز در جمع عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، فلسفه برگزاری این مجالس را تمرین با حسین(ع) بودن عنوان کرد و نقل کرد: عاشورا صحنه تجلی بندگانی خدا با بندگانی جهان است؛ همه تلاش ما باید بندگی خدا باشد و این را از مکتب امام حسین(ع) می توان یاد گرفت.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مدافعان با بیان اینکه در این جهان همه امکانات و ابرازهای گناه وجود دارد، عنوان کرد: آن چیزی که قادر هست انسان را نجات دهد آگاهی نسبت به اینکه خدا ناظر اعمال است.

وی در ادامه سخنان خود به شاخص های صحابه امام حسین(ع) توجه کرد و ولایتمداری را یکی از شاخص های این امام همام عنوان کرد و نقل کرد: با ولایت بودن را خود ما باید برگزیم نه منتظر باشیم ولی به ما امر کند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج صادقی بزرگترین ویژگی حضرت ابوالفضل(ع) را ولایتمدار بودن عنوان کرد و بیان داشت: این حضرت در همه حال با همه حسین(ع) بود و هیچگاه نسبت به هیچ چیزی اعتراض نکرد و تنها از امام حسین(ع) به عنوان ولی خود تبعیت می کرد.

وی با بیان اینکه نعمتی بالاتر از نعمت ولایت وجود ندارد نقل کرد: خداوند متعال در قرآن عنوان کرده که بزرگترین نعمت شما دین است و در نیز نیز سنگ تمام نمای آن ولایت است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مدافعان در ادامه سخنان خود به ویژگی های نبوت و ولایت پیامبر(ص) اشاره کرد و ویژگی های نبوت پیامبر(ص) را دربرگیری همه مردمان، ابلاغ و پیام منتقل کنی، پایان مقام نبوت با پیامبری حضرت محمد(ص) و اتمام مأموریت با قرآن عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج صادقی همچنین ویژگی های ولایت پیامبر(ص) را خاصه مومنان بودن، امامت و سلطه، عدم خاتمیت ولایت و نیز امامت ائمه معصومین در نتیجه ولایت پیغمبر آگاهی داشت.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مدافعان با بیان اینکه قرآن و ولایت از یکدیگر جدا نیستند ابراز داشت: قرآن منهای ولایت عامل بدبختی می توان؛ نمی توان حسینی بود، اما قرآنی عدم چراکه حسینی یعنی کسی که نسبت به قرآن زمانبر است.

وی با استناد به فرموده پیامبر اکرم(ص) نقل کرد: اگر نگران تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی هستید در صورتی که در سنگر ولایت باشید در امان خواهید بود.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مدافعان رهبر معظم انقلاب آیت الله العظمی خامنه ای را مسلم حضرت مهدی(عج) عنوان کرد و نقل کرد: ولایتمداری را عامل بقای انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین حاج صادقی با اشاره به اهداف پلید دشمن برای امت اسلامی نقل کرد: به اعتقاد دشمنان اسلام به دنبال یکی از این اهداف که امت باشد، اما امام نباشد، امام بدون امت باشد و یا برهم زدن نقطه اتصال امام و امت است در نتیجه همه تلاش خود را برای محقق کردن یکی از این اهداف به انجام میرساند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات