آل سعود با کشتار بی سابقه مردم یمن به دنبال جبران شکست های دیپلماتیک خود در جهان اسلام است


با دیگران به اشتراک بگذارید

آل سعود با کشتار بی سابقه مردم یمن به دنبال جبران شکست های دیپلماتیک خود در جهان اسلام است

خبرگزاری فارس: آل سعود با کشتار بی‌سابقه مردمان یمن به دنبال جبران شکست‌های دیپلماتیک خود در جهان اسلام است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با صدور بیانیه‌ای نسبت به جنایات علیه مردمان یمن واکنش نمایان کرد و اعلام کرد: آل سعود با کشتار بی سابقه مردمان مظلوم یمن در پی جبران شکست‌های سیاسی و دیپلماتیک متعدد خود در جهان اسلام بر فرا رسیده است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبر دهی سازمان بسیج دانشجویی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با صدور بیانیه‌ای نسبت به جنایات روی داده علیه مردمان مظلوم و بی پاسداری یمن واکنش نمایان کرد.

در بخشی از این بیانیه فرا رسیده است: آنچه مشخص است مثل همیشه رژیم سفاک آل سعود در سری اقدامات تلافی جویانه خود اینبار با کشتار بی سابقه مردمان مظلوم یمن در پی جبران شکست‌های سیاسی و دیپلماتیک متعدد خود در جهان اسلام بر فرا رسیده است. غافل از اینکه اینشکلی اقدامات، قدم به قدم رژیم منحوس سعودی را به فروپاشی نزدیک می‌کند. آل سعود با اقدامات اخیر خود نمایان کرد که بار دیگر یزید و یزیدیان فوت نشدند و همواره در مقابل جبهه حق دست به اقدامات خبیثانه می‌زنند. به فضل الهی ملت انقلابی و مسلمان یمن تحت فرماندهی انصارالله، مقتدرانه بر دشمنانشان پیروز خواهند شد و دست رژیم پلید آل سعود و آمریکای جنایتکار را از خاک خود کوتاه خواهند کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خلال تاکید بر اصول انقلاب اسلامی در حمایت از مستضعفان عالم و مبارزه همیشگی با استکبار دنیاای اعلام کرد: مسلما دانشجویان بسیجی از همه مسئولان کشور انتظار دارند که در محکوم کردن این کشتار وحشیانه و اعلام برائت از سیاست‌ها کثیف طرف سعودی پیشگام شوند و علاوه بر محکوم کردند این اقدامات ددمنشانه تلاش کنند تا اجماع دنیاای علیه رژیم سعودی بوجود آورند. ملت رشید و قهرمان کشورمان اسلامی هیچ‌گاه دست از حمایت خود از محور مقاومت و به خصوص مردمان مظلوم یمن در برابر توطئه های خصمانه دشمنانش دست بر نخواهد داشت. مشخصا مردمان انقلاب اسلامی نگاه‌های تبعیض آمیز نسبت به وقایع تروریستی عالم و تقسیم آن به تروریست خوب و بد را از سیاست مداران جهان اسلام قبول نمی‌کنند. مطالبه جدی آن است که مسئولان نیز همگام و همرا با آحاد مردمان و امت اسلام دست به دست هم بدهند و با همراهی کشورهای اسلامی پرده از چهره خبیث و شرورانه رژیم سعودی بردارند.

در این بیانیه خلال تاکید بر لزوم وحدت و اتحاد بین مسلمانان جهان فرا رسیده است: البته نقش‌های حمایتی ایالات متحده و اسرائیل از عربستان سعودی و اینشکلی اقدامات وحشیانه که با هیچ معیاری قابل تائید و توجیه نیست، گواه بر این مدعا است که زنجیره‌ای از اعمال تروریستی و خشونت بار در منطقه آغاز شده است که هدف آن ایجاد ناامنی در منطقه و تاراج منابع و سرمایه‌های بی شمار آن و همچنین پیشنهاد کردن عکس و تصویر غلط از اسلام ناب محمدی و در ادامه پروژه اسلام هراسی است.

در این بیانیه فرا رسیده است: مطمئنا امروز بیش از هر وقت دیگری لزوم وحدت و همدلی میان امت اسلام احساس می‌شود و بر همه مسلمانان آزاده و غیور واجب است که نسبت به نقشه‌های شرورانه شبکه‌های آمریکایی – صهیونیستی که هدفی به جز نابودی کامل اسلام ندارند هوشیاری خود را حفظ کنند و از آل سعود، این وصله ناجور جهان اسلام و عامل اجرای طرح‌های ابلیسی استکبار دنیاای برائت بجویند، به فضل الهی در سایه تلاش و مجاهدت‌های امت اسلام خون شهدای یمن، افعانستان، کشورمان، بحرین، عراق و کشور سوریه و مکان مکان سرزمین‌های اسلامی به هدر نخواهد رفت و ملل قهرمان محور مقاومت وارث پیروزی نهایی بر شیاطین خواهد بود.

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارش توسط : بهنام ذ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز خاک پای تو داد آب روی لاله و گل
««« »»»
چو کلک صنع رقم زد به آبی و خاکی

آل سعود با کشتار بی سابقه مردم یمن به دنبال جبران شکست های دیپلماتیک خود در جهان اسلام است

TT / 54 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال