جزئیات برگزاری همایش ملی فرآوری پتانسیل های ژئوپلیتیکی توسعه در جنوب شرق ایران اعلام شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

جزئیات برگزاری همایش ملی فرآوری پتانسیل های ژئوپلیتیکی توسعه در جنوب شرق ایران اعلام شد

خبرگزاری فارس: جزئیات برگزاری همایش ملی فرآوری پتانسیل‌های ژئوپلیتیکی توسعه در جنوب شرق کشورمان اعلام شد

همایش ملی فرآوری پتانسیل‌های ژئوپلیتیکی توسعه در کرانه‌های اقیانوسی جنوب شرق کشورمان در روز ۲۷ مهرماه در تالار غدیر وزارت کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کمیته راهبری همایش ملی فرآوری پتانسیل های ژئوپلیتیکی توسعه در کرانه های اقیانوسی جنوب شرق کشورمان به منظور تسهیل در امکان استفاده تمام شرکت کنندگان از محتوای علمی همایش، ترتیبی اتخاذ کرد تا باهماهنگی انجام شده ارائه مقالات خوب تر همزمان در سه پانل تخصصی بصورت فشرده در یک روز به انجام رسانده شود.

بنابراین همایش در روز ۲۷ مهرماه با حضور گسترده مسولان، اساتید و صاحبنظران کشوری در تالار غدیر وزارت کشور به انجام رسانده میشود.

گواهینامه حضور در همایش همزمان برای شرکت کنندگان صادر و بعد از مهمانی اختتامیه اعطا می شود.

شرکت در همایش ملی ۲۷ مهرماه باعنوان «فراوری پتانسیل های ژئوپلتیکی توسعه در کرانه های اقیانوسی جنوب شرق کشورمان» برای دانشجویان علاقه مند، پژوهشگران، اساتید و صاحبنظران و اعضای اجلاس امایش سر تا سر کشور آزاد است.

با توجه به اینکه در این همایش ملی، مقالات پرمحتوایی توسط اساتید برجسته کشور در سه پانل همزمان ارائه می شود برای استفاده بهینه و بهره برداری عالی از این پانل ها لازم است متقاضیان با تلفن دبیرخانه تماسگرفته و از ظرفیت باقی مانده برای پذیرش شرکت کنندگان اطلاع کشف کنند.

با توجه به لزوم صدور کارت ورود به همایش برای شرکت کنندگان، لازم است چنانچه علاقه مندانی در سایت همایش ثبت نام نکرده اند در ساعات اداری و حداکثر تا ۲۴ مهرماه با شماره دبیرخانه ۰۲۱۸۸۳۱۲۵۷۲ تماس بگیرند.

__________________

گردآوری از: فريبرز ق.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به تنها حيوانات و نباتات و جماد
««« »»»
هر چه در عالم امر است به فرمان تو باد

جزئیات برگزاری همایش ملی فرآوری پتانسیل های ژئوپلیتیکی توسعه در جنوب شرق ایران اعلام شد

TT / 28 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات