صادرات کالاهای استان سمنان به موصل پس از آزادسازی از چنگال داعش


با دیگران به اشتراک بگذارید

صادرات کالاهای استان سمنان به موصل پس از آزادسازی از چنگال داعش

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان سمنان از آغاز صادرات کالاهای صادراتی استان سمنان بعد از آزادسازی موصل از چنگال داعش گزارش کرد.

تصویر و عکس   صادرات کالاهای استان سمنان به موصل بعد از آزادسازی از چنگال داعش

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، سعید ترکمان دهنوی بعدازظهر امروز در سومین نشست کارگروه توسعه صادرات استان سمنان اظهار داشت: یک هیئت کارشناسی از استان سمنان برای بررسی بازار عراق اعزام شده است.

وی بابیان اینکه در استان سمنان برخی کالاها به کشورهای همسایه صادر می توان نقل کرد: کشور عراق یکی از بازارهای هدف کالاهای صادراتی استان سمنان است و لذا برای بررسی این بازار کارشناسی به اربیل عراق اعزام شده اند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تبلیغاتی ، صنایع، معادن و کشاورزی کشورمان از عراق به عنوان یکی از بازهای هدف صادرات استان سمنان نام برد و اضافه کرد: این هیئت کارشناسی برای بررسی این بازار هدف به عراق اعزام شده تا بازار شهرهای پرجمعیتی مانند موصل را نیز چک کند تا بعد از آزادسازی این شهر کالاهای استان سمنان به این بازار نیز صادر شود.

بوروکراسی اداری صادرات در استان سمنان تسهیل شود

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان سمنان بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان تأکید کرد و نقل کرد: بوروکراسی اداری صادرات در استان سمنان تسهیل شود.

ترکمان دهنوی با اشاره به ضرورت حمایت از صادرکنندگان استان نقل کرد: با تسهیل روند اداری در صادرات کالا در راستای حل معضلات صادرکنندگان گام برداشته شود.

وی با اشاره به مصوبه حمایتی اعطای مشوق های صادراتی و اعطای یارانه به صادرکنندگان نقل کرد: با توجه به تصویب دستورالعمل تازه سازمان توسعه تجارت کشورمان مقررشده که به اعزام هیئت تجاری و همچنین برگزاری نمایشگاه در کشورهای هدف صادراتی، یارانه تعلق گیرد اما متأسفانه این مصوبه در عمل اجرا نمی شود.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان سمنان با اشاره به مراجعه صادرکنندگان استان برای دریافت این مشوق های صادراتی از سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خاطرنشان کرد: متأسفانه اعلام شده که تاکنون این مصوبه به استان ابلاغ نشده است.

***********************************

نگارنده : مژده ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش باد از سر کويش به گلستان بگذشت
««« »»»
ای گل اين چاک گريبان تو بی چيزی نيست

صادرات کالاهای استان سمنان به موصل پس از آزادسازی از چنگال داعش

TT / 40 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات