«آپ» هنوز برای عرضه اولیه آماده نیست


با دیگران به اشتراک بگذارید

«آپ» هنوز برای عرضه اولیه آماده نیست

خبرگزاری فارس: «آپ» هنوز برای عرضه اولیه آماده نیست

مدیر عملیات بازار انتقاد بورس اوراق بهادار تهران گفت: عرضه اولیه سهام راحت توجه کرد پرشین هنوز قطعی نیست و در مرحله مذاکره قرار دارد.

سید مهدی پارچینی مدیر عملیات بازار انتقاد بورس اوراق بهادار تهران در مکالمه با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس گفت: برای عرضه اولیه سهام راحت توجه کرد پرشین موسوم به آپ هنوز مذاکره مجلسی از سوی سهامدار اصلی این ناشر با اداره عملیات بازار بورس نشده و وقت این عرضه اولیه قطعی نیست.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد این در حالی است که مدیر اداره ناشران شرکت بورس هفته گذشته و همزمان با برگزای معارفه سهام آپ از آمادگی این بازار برای عرضه اولیه این سهم تازه گزارش کرده بود.

بر اساس این گزارش، شرکت راحت توجه کرد پرشین با بهای خاتمه یافته ۹۰ درصدی و حاشیه سود عملیاتی ۸ درصدی نسبت به درآمد به فروش رسان خدمات خود به ازای هر سهم مبلغ ۱۴۶۸ ریال عایدی در بودجه سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۹۵ حدس زده است.

این شرکت در عملکرد حسابرسی نشده نیمه نخست امسال بعد از پوشش ۴۹ درصدی عایدی براوردی خود در بودجه ؛ قادر بوده مبلغ ۷۲۱ ریال سود خالص محقق کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد؛ آپ با وجود برخورداری از معافیت مالیاتی ۲۰ ساله اما در حساب های مالی امسال خود ذخیره مالیاتی ۱۴ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومانی را انتخاب کرده است.

بر اساس مستندات موجود در سامانه کدال شرکت راحت توجه کرد پرشین از سود انباشته ۲۸ میلیارد و ۵۶۵ میلیون تومانی برخوردار است که نسبت به سرمایه کنونی آن حدود ۲۸ درصد این رقم را عنوان می کند.

بر اساس این گزارش دو سهامدار اصلی حقیقی آپ در مهمانی معارفه این سهم تازه به بازار سهام عنوان کرده اند که نمی خواهند با وجود این عرضه اولیه به هیچ وجه از مالکیت ۵۱ درصدی در مخلوط سهامداری آنها کاسته شود.

انتهاي مطلب

نگارش از : پوريا س.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نام من رفته‌ست روزی بر لب جانان به سهو
««« »»»
اهل دل را بوی جان می‌آيد از نامم هنوز

«آپ» هنوز برای عرضه اولیه آماده نیست

TT / 58 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال