دانشگاه تهران بزرگ میزبان نخستین کنفرانس مدیریت منابع انسانی


با دیگران به اشتراک بگذارید

دانشگاه تهران میزبان اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی

تصویر و عکس دانشگاه تهران میزبان اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی
دبیر علمی این کنفرانس کنفرانس مدیریت منابع انسانی از برگزاری اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی در روزهای ٤ و ٥ آبان به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران خبرداد.

آرین قلی پور در نشست خبری«اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی» با اعلام این مطلب اظهار داشت: این کنفرانس در دو  بخش دولتی و خصوصی به انجام رسانده میشود؛ دولت با در اختیار داشتن ۲ میلیون نیروی کار بزرگترین کارفرما در کشور است و بخش خصوصی نیز در شاخه های گوناگون در این کنفرانس حضور دارند.

قلی پور سپس درباره چرایی توجه کردن پنل های این کنفرانس به موضوع صندوق های تامین اجتماعی اشاره کرد و نقل کرد: حدس زده میشود که یکی از بحران های آتی کشور در زمینه صندوق های بازنشستگی تامین اجتماعی باشد زیرا از یک سو تعداد بیمه گذاران در حال کاهش داده شدن و از سوی دیگر تعداد مستمری بگیران در حال اضافه شدن است و این احتمال وجود دارد که در فرا رسنده دولت ناچار به مدد به این صندوق ها شود.

دبیر علمی کنفرانس مدیریت نیروی انسانی یکی از رسالت های این کنفرانس را الگوسازی از نهادهای دولتی و خصوصی که عملکرد قابل قبولی در زمینه مدیریت منابع انسانی خود داشته اند برای دیگران عنوان کرد.

وی از ارسال ١٣٧ مقاله علمی به دبیرخانه این کنفرانس تاکنون گزارش کرد و افزود: در کمیته علمی کنفرانس منابع انسانی از تمامی دانشگاه ها حاضر خواهند بود.این کنفرانس به دو بخش کلی نظری و عملی تقسیم می شود.

در ادامه این نشست، فرشته امین، دبیر اجرایی این کنفرانس در سخنانی اظهار داشت: در این کنفرانس ٣ پنل در خصوص زیان شناسی منابع انسانی در دولت، زیان شناسی منابع انسانی در بخش خصوصی و پنل دیگر در رابطه با زیان شناسی منابع انسانی در شرکت های پتروشیمی برگرزار می‌شود.

وی با بیان اینکه علم منابع انسانی در سطح دنیاای یک پدیده نوین به حساب مییاید، یادآور شد: خوشبختانه اهمیت منابع انسانی در نزد مسوولان کشور روز جدید نمود بیشتری یافته و ضرورت پرداخت هر چه بیشتر به این مقوله بارزتر می شود.

سیدرضا سیدجوادین رئیس شورای سیاست قرار دهی اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی نیز در سخنانی هدف از برگزاری این کنفرانس را پر کردن خلاء موجود در زمینه مدیریت منابع انسانی در کشور عنوان کرد و افزود: رحلت کرده کنفرانس هایی در زمینه مدیریت منابع انسانی در کشور به انجام رسانده شده که بیشتر جنبه کاربردی و کارگاهی داشته است اما این کنفرانس بدنبال پرکردن خلاء نظریه توجه کنی همزمان با بحث های کاربردی است.

به گزارش ایسنا، اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به نشانی www.hrmconf.ir در روزهای ٤ و ٥ آبان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به انجام رسانده خواهد شد.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارنده : پانته‌آ ش.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز روی ساقی مه وش گلی بچين امروز
««« »»»
که گرد عارض بستان خط بنفشه دميد

دانشگاه تهران بزرگ میزبان نخستین کنفرانس مدیریت منابع انسانی

TT / 55 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال