تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است

کمپانی تسلا رویدادی را برای روز ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است که در آن به معرفی محصولات تازه ای توجه خواهد کرد.
اکتبر امسال به ماه پرمشغله ای برای کمپانی تسلا تبدیل ساخته شده است. این شرکت قرار است تا با برگزاری رویدادی در روز ۲۸ اکتبر (۷ آبان) در ارتباط با SolarCity، به بحث در رابطه با سقف های خورشیدی خود توجه بکند، اما به چشم مییاید که به نقل کرده ی ایلان ماسک، این شرکت رویداد دیگری را نیز در روز ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر) با هدف "معرفی محصول"، به انجام خواهد رساند.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است
در حال حاضر مشخص نیست که تسلا قصد معرفی چه محصولی را در این رویداد دارد، اما ماسک آن را محصولی میشناساند که "برای بسیاری غیر منتظره" خواهد بود. در هر صورت بسیار دور از ذهن است که محصول مورد نظر به طور مخصوص ای بر روی مبحث انرژی تمرکز داشته باشد، چرا که احتمالا تسلا چنین محصولی را در رویداد ۲۸ اکتبر رونمایی کند.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است
یکی از موارد محتمل آن است که تسلا طراحی تکمیل شده ی Model 3 را رونمایی کرده و بحث در رابطه با قابلیت ها و ویژگی های آن توجه بکند، تواناییهایی مانند دستگاه رانندگی خودکار به کار رفته در ماشین الکتریکی جدید این شرکت، ارتقای سخت افزاری مانند باتری هایی با ظرفیت بیشتر. از آنجایی که تسلا معمولا به اعمال تغییرات جزئی در محصولات خود توجه میکند، بنابراین امکان می دارد که در این رویداد شاهد رونمایی از محصولی انقلابی نباشیم.

****************

گردآوری از: رامتين م.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شربت قند و گلاب از لب يارم فرمود
««« »»»
نرگس او که طبيب دل بيمار من است

تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است (۲ عکس)

TT / 49 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال