رشفورد: زلاتان ذهنیت پیروزی دارد؛ تماشای بازی او عالی است


طرفداری- مارکوس رشفورد در اولین مصاحبه بزرگش، از خواسته ش برای هماهنگ شدن با ذهنیت برنده زلاتان ایبراهیموویچ می گوید تا بتواند موفقیت های این مهاجم سوئدی را تکرار کند. او در این مصاحبه از آرزوها، خواسته هایش گفته است و اینکه بازی و تمرین کنار زلاتان ابراهیموویچ چگونه است.

این مهاجم جوان 18 ساله در چاپ ماه نوامبر مجله United magazine، مصاحبه مفصلی انجام داده است که شما گوشه ای از این مصاحبه را می خوانید.

خارق العاده است، بازیکنان بزرگ زیادی در تیم داریم، به خصوص در خط حمله و با حضور زلاتان و رونی. برای ما جوان ها چیزی بهتر از این وجود ندارد. تماشا کردن این مهاجمان و بررسی ذهینت آن ها درس بزرگی برای ما است.

رشفورد: زلاتان ذهنیت پیروزی دارد؛ تماشای بازی او عالی است

دوستی و صحبت با زلاتان راحت است، رویکرد او  نسبت به هر بازی عالی است، زلاتان می خواهد بی توجه به رقیب، هر بازی پیروز شود؛ چه در اولدترافورد و چه در بیرون از خانه. همیشه دنبال راهی است تا برنده شود و این ذهنیتی است که شما نیاز دارید تا همیشه در بالاترین سطح قرار داشته باشید. این چیزی است که زلاتان را برای سالیان سال در بهترین سطح نگه داشته است.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال