استخدام استانداری خراسان جنوبی سال ۹۵ (برنامه زمانبندی)


استخدام استانداری خراسان جنوبی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ مهر ۹۵ -برنامه زمانبندی معرفی پذیرفته شدگان به مراجع ذیصلاح

از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شهرداری های استان که اسامی آنان ذیلا درج  می گردد دعوت می شود که جهت دریافت معرفی نامه گزینشی طبق برنامه زمانی تعیین شده در ساعات اداری به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری (آقایان ایروانی یا حسین پور) مراجعه نمایند.

برای مشاهده پذیرفته شدگان  جهت دریافت معرفی نامه اینجا کلیک نمایید

ضمنا کارشناسان ذکر شده و عندالزوم مدیریت دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز تا تاریخ ۹۵/۰۷/۲۶ پاسخگویی اعتراضات احتمالی خواهند بود . لازم به ذکر است کلیه اعتراضات می بایست به صورت کتبی ارائه شود.

زمان مراجعه:

رشته شغلی زمان مراجعه
مسئول خدمات مالی، حسابدار ۹۵/۰۷/۲۷

مامور حراست، کارشناس امور اداری، کارشناس حقوقی،

کارشناس روابط عمومی، کارشناس محیط زیست، تحلیگر سیستم

۹۵/۰۷/۲۸
کارشناس امور حمل و نقل و ترافیک، کارشناس امور باغبانی، کارشناس شهرسازی، مهندسی راه و ساختمان ۹۵/۰۷/۲۹

 

خبر ۱۱ مهر ۹۵ – اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اعلام کرد به دنبال برگزاری آزمون استخدام پیمانی مشاغل تخصصی شهرداری های استان که در تاریخ ۹۵/۱۱/۲ به صورت متمرکز برگزار شده بود، نتایج نهایی و اسامی پذیرفته شدگان این آزمون پس از طی مرحله مصاحبه تخصصی به شرح ذیل اعلام می گردد.
پذیرفته شدگان در این مرحله برای تکمیل مراحل استخدامی به مراجع ذیربط معرفی می شوند.
سایر داوطلبین استخدامی چنانچه به نتایج آزمون اعتراض دارند می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۷/۲۴ اعتراض خود را به دبیرخانه مرکزی کمیته آزمون مستقر در دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی ارائه نمایند. پس از تاریخ مذکور به اعتراضات واصله ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ شهریور ۹۵ – اشتغال‌زایی برای بیش از ۲۰۰۰ نفر در خراسان‌ جنوبی

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی، گفت: در استان طی پنج ماه اول امسال برای ۲۹۴۲ اشتغال‌زایی شده است که بیشترین میزان اشتغال در شهرستان بیرجند با ۸۸۰ نفر و قاین با ۴۵۱ نفر بوده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ مرداد ۹۵ – ۱۷ مرداد ماه شروع مصاحبه تخصصی استخدام شهرداری های خراسان جنوبی

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ مرداد ۹۵ – اعلام زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی خراسان جنوبی

بدینوسیله به اطلع می رساند مصاحبه تخصصی با پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ شهرداری های خراسان جنوبی از روز یکشنبه مورخه ۹۵/۵/۱۷ طی برنامه ای که در روز چهارشنبه هفته جاری از طریق همین سایت قابل دسترسی خواهد بود، انجام می پذیرد.
در اولین روز مصاحبه ۹۵/۰۵/۱۷ از پذیرفته شدگان در رشته شغلی مسئول خدمات مالی دعوت بعمل خواهد آمد.
اخبار تکمیلی از طریق سایت استانداری خراسان جنوبی متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید

خبر ۲۷ تیر ۹۵ – ایجاد بیش از هزار فرصت شغلی در خراسان جنوبی

خبرگزاری صداوسیما: استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیلهزار و۴۳۲ نفر از ابتدای امسال تاکنون ، در خراسان جنوبی شاغل شدند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ تیر ۹۵ – ایجاد اشتغال در خراسان جنوبی برای بیش از ۷ هزار نفر پیش‌‌بینی شد

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به میزان تعهد استان برای ایجاد اشتغال گفت : امسال بر اساس خود اظهاری دستگاه های اجرایی اشتغال برای ۷ هزار و ۸۵۳ نفر دراستان پیش‌بینی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۹۵ – تعهد بیش از ۲ هزار اشتغال دستگاه‌های اجرایی در بیرجند

خبرگزاری فارس : فرماندار بیرجند از تعهد بیش از ۲ هزار اشتغال دستگاه‌های اجرایی در این استان خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ اردیبهشت ۹۴ – استخدام بیش از ۶۰۰ نفر در مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان‌های خراسان جنوبی

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امسال ۶۳۹ نیروی بهداشتی و درمانی در بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی و درمانی ، اورژانس های جاده ای و پیش بیمارستانی و مرکز رادیوتراپی استان خراسان جنوبی استخدام می شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ اریبهشت ۹۵ – استخدام بیش از ۷۰۰ نیروی انسانی در خراسان جنوبی

باشگاه خبرنگاران جوان : سال گذشته ۷۳۳ نیروی انسانی در قالب استخدام پیمانی، طرح تحول نظام سلامت و شرکتی در استان پذیرفته شدند.به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند با اعلام این خبر گفت: سال گذشته ۱۳۶ میلیارد ریال برای تجهیزات پزشکی بیمارستان های خراسان جنوبی هزینه شد.کاظم قائمی به مناسبت هفته سلامت در جمع خبرنگاران افزود: این تجهیزات شامل سی تی اسکن بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس، چهار دستگاه رادیولوژی دیجیتال و شش دستگاه سونوگرافی داپلر بوده است.وی گفت : سه دستگاه ویدئواندسکوپ، سه دستگاه اکوکاردیوگرافی، پنج دستگاه PACS ، یک دستگاه میکروسکوپ جراحی مغز، یک دستگاه لاپارسکوپی، یک دستگاه فیکو و غیره سال گذشته خریداری و در سطح بیمارستان های استان نیز نصب شده است.وی با بیان اینکه سال ۹۴، ۲۰ میلیارد ریال برای بهبود استاندارد مراکز بهداشتی درمانی روستایی خراسان جنوبی هزینه شد، افزود : در این مدت هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای راه اندازی هفت پایگاه سلامت در حاشیه شهرهای استان جذب و هزینه شده است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند از راه اندازی پنجمین سیستم جراحی استریوتاکسی مغز کشور روز گذشته به مناسبت هفته سلامت با حضور متخصصان و تکنسین های شرکت سازنده دستگاه در اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) این شهرستان خبر داد.قائمی اظهار کرد: با راه اندازی بیمارستان های سرایان، سربیشه، درمیان و زیرکوه ،۲۶۷ نیروی استخدامی جدید در این بیمارستان های مشغول فعالیت شدند.وی بهره برداری از ساختمان جدید بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس، افتتاح و بهره برداری از کلینیک ویژه تخصصی دانشگاه، ساختمان دانشکده پرستاری و مامایی، ساختمان مراکز تحقیقاتی و ساختمان جدیدی آزمایشگاه کلینیک ویژه را از دیگر اقدامات در سال گذشته برشمرد.وی با بیان اینکه در این مدت یکهزار و ۷۱۴ تخت مراقبت های ویژه ICU در سراسر کشور به صورت ویدیو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت به مرکزیت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند راه اندازی شده است خاطر نشان کرد: از این تعداد ۲۳ تخت ویژه سهم استان بود.رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد : در آینده نزدیک با تکمیل این دستگاه، اعمال جراحی فوق نیز در بیرجند انجام می شود و این شهرستان به عنوان یکی از قطب های درمانی کشور شناخته می شود.

نتایج استخدام شهرداری‌های استان خراسان جنوبی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ بهمن ۹۴ – بهره برداری از ۷۴ طرح اشتغالزایی در خراسان جنوبی

خبرگزاری صدا وسیما: در سومین روز از دهه فجر ۷۴ طرح خوداشتغالی و خودکفایی به طور همزمان در شهرستان طبس خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طبس گفت: برای این طرح ها که ۷۴ نفر شاغل شدند ۹۰۵ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.
احمد رفیعی افزود: پرورش دام سبک، بوقلمون، قارچ، مرغ خانگی، قالی بافی، خیاطی، گلیم بافی و کارگاه های عرقیات گیاهی از مشاغل ایجاد شده در این شهرستان است.

خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید

کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه جدید در مورد زمان بندی آزمون و دریافت کارت آزمون

به اطلاع می رساند : آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۰۲ برگزار می گردد. لذا ضروری است داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ لغایت ۹۴/۱۱/۰۱ به سایت مراجعه نمایند.

آگهی استخدامی پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی (ثبت نام شروع شد)

 استانداری خراسان جنوبى برای تامین نیروی انسانى موردنیاز شهردارى هاى آرین شهر ، ارسک ، اسفدن ، اسدیه ، اسلامیه ، بیرجند ، خضرى دشت بیاض، خوسف، حاجى آباد ، سه قلعه ، فردوس، سرایان ، قاین ، قهستان ، گزیک دیهوک ، زهان ، طبس مسینا ، طبس گلشن ، مود ، نیمبلوک و نهبندان از محل مجوز استخدامى شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸ / ۰۷ / ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزى کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹ / ۰۷ / ۹۴ شوراى توسعه مدیریت و سرمایه انسانى شهردارى ها و دهیارى هاى کشور، تعداد ۶۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمند ی های تخصصى و مصاحبه یا آزمون عملى (براى مشاغل غیر آتش نشانى مصاحبه و براى مشاغل آتش نشانى برگزارى آزمون عملى) و گزینش به صورت پیمانى به شرح زیر استخدام مى نماید.

ردیف رشته شغلی پست سازمانی شهرداری تعداد مورد نیاز شرایط احراز
۱ مامور حراست کارشناس حراست
آرین شهر
۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش ها ) به جز مدیریت امور فرهنگی و مدیریت ورزش  – حقوق ( کلیه گرایش ها )
کارشناس حراست
حاجى آباد
۱ نفر مرد
۲ کارشناس امور اداری کارشناس امور اداری گزیک ۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش ها ) به جز مدیریت امور فرهنگی و مدیریت ورزش  – مهندسی صنایع ( کلیه گرایشها ) – اقتصاد ( کلیه گرایشها )
۳ حسابدار کارشناس امور مالی
ارسک
۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری ( کلیه گرایش ها )
کارشناس امور مالی
خوسف
۱ نفر مرد
کارشناس امور مالی
حاجى آباد
۱ نفر مرد
کارشناس درآمد قاین ۱ نفر مرد
کارشناس امور مالی
زهان
۱ نفر مرد
کارشناس امور مالی
نیمبلوک
۱ نفر مرد
حسابدار بیرجند ۲ نفر مرد-زن
کارشناس امور مالی طبس مسینا ۱ نفر مرد
حسابدار
نهبندان
۱ نفر مرد
۴
مسئول خدمات مالی
جمعدار و امین اموال
اسفدن
۱ نفر مرد  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری ( کلیه گرایش ها )
جمعدار و امین اموال اسدیه ۱ نفر مرد-زن
جمعدار و امین اموال اسلامیه ۱ نفر مرد
کارپرداز اسلامیه ۱ نفر مرد
کارپرداز خضری ۱ نفر مرد
کارپرداز خوسف ۱ نفر مرد
جمعدار و امین اموال
فردوس
۱ نفر مرد
جمعدار و امین اموال
سرایان
۱ نفر مرد
جمعدار و امین اموال
دیهوک
۱ نفر مرد-زن
۵
کارشناس حقوقی
کارشناس حقوقى و املاک
سرایان
۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق ( گرایش حقوق عمومی ، حقوق خصوصی ، حقوق و جزا و جرم شناسی ، حقوق ثبت استاد و املاک )
کارشناس حقوقى
بیرجند ۱ نفر مرد-زن
کارشناس حقوقى و املاک
نهبندان
۱ نفر مرد
۶
کارشناس روابط عمومى
کارشناس روابط عمومى
فردوس
۱ نفر مرد-زن  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی – مطالعات فرهنگی و رسانه – علوم ارتباطات اجتماعی – علوم ارتباطات – ارتباط تصویری – مدیریت رسانه
کارشناس روابط عمومى
سرایان
۱ نفر مرد-زن
۷
مهندسی راه و ساختمان
کارشناس امور عمرانى
اسدیه
۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ) مدیریت پروژه و ساخت طراحی محیط
کارشناس امور عمرانى بیرجند

۲ نفر مرد
کارشناس امور عمرانى
سرایان
۱ نفر مرد
کارشناس امور عمرانى
نهبندان
۱ نفر مرد
کارشناس امور عمرانى
قهستان
۱ نفر مرد
کارشناس امور عمرانى
اسفدن
۱ نفر مرد
۸
کارشناس شهرسازى
کارشناس شهرسازى
بیرجند ۲ نفر مرد-زن  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – برنامه ریزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
کارشناس شهرسازى
حاجى آباد
۱ نفر مرد
۹
کارشناس محیط زیست
کارشناس خدمات شهرى
خضرى
۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست ) – محیط زیست ( گرایش برنامه ریزی ) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران گرایش محیط زیست – مهندسی منابع طبیعی ( گرایش محیط زیست )
کارشناس خدمات شهرى
حاجى آباد
۱ نفر مرد
کارشناس خدمات شهرى
سه قلعه
۱ نفر مرد
۱۰
کارشناس امور باغبانی
کارشناس فضاى سبز
بیرجند ۱ نفر مرد  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کشاورزی ( کلیه گرایشها ) – معماری منظر – مهندسی فضای سبز
کارشناس فضاى سبز
فردوس
۱ نفر مرد
۱۱
کارشناس امور حمل و نقل
کارشناس حمل و نقل و ترافیک
بیرجند ۲ نفر مرد-زن  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسى و برنامه ریزى حمل و نقل) – مهندسی ترافیک-مهندسی حمل و نقل – مهندسی تکنولوژى حمل و نقل و ترافیک شهری
۱۲
کاردان آتش نشان
آتش نشان
طبس ۱ نفر مرد  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش ها یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر ، دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
آتش نشان
آرین شهر
۱ نفر مرد
۱۳
(آتش نشان)راننده وسایط
نقلیه تندروی سنگین
آتش نشان (راننده)
اسفدن
۱ نفر مرد دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه ، فوق دیپلم در تمام گرایش ها یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر ، دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
آتش نشان (راننده)
بیرجند ۶ نفر مرد
آتش نشان (راننده)
سه قلعه
۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده)
فردوس
۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده)
گزیک
۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده)
دیهوک
۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده) نیمبلوک ۲ نفر مرد
آتش نشان (راننده) طبس مسینا ۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده) طبس گلشن ۱ نفر مرد
آتش نشان (راننده) مود ۱ نفر مرد

الف) شرایط عمومی

۱– داشتن حداکثرسن به شرح ذیل در اولین روز ثبت نام :
براى دواطلبین کلیه رشته ها به جز مشاغل آتش نشانى سى و پنج سال
براى داوطلبین آتش نشان (راننده وسایط نقلیه تندروى سنگین) حداکثر سى سال
براى داوطلبین کاردان آتش نشان حداکثر بیست و پنج سال
۲ – داشتن تابعیت ایران
۳ – دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونى دائم برای مردان در زمان ثبت نام۴ – عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانى
۵ – نداشتن سابقه محکومیت جزایى مؤثر
۶ – نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه هاى اجرایى به موجب آراى مراجع قانونى
۷ – داشتن سلامت جسمانى و روانى و توانایى برای انجام کارى که درآن شغل استخدام مى شود
-۸ دارا بودن مدرک تحصیلى مطابق مندرجات ستون شرایط احراز تعیین شده براى هر رشته شغلى
۹ – اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکى از ادیان شناخته شده در قانون اساسى جمهوری اسلامى ایران
-۱۰ التزام به قانون اساسى جمهوری اسلامى ایران
تبصره ۱- داوطلبان رشته شغلى راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) مى بایست علاوه بر مدرک تحصیلى ذکر شده در شرایط احراز دارای گواهینامه رانندگى پایه یک و داوطلبان رشته شغلى کاردان آتش نشانى نیز مى بایست علاوه بر مدرک تحصیلى ذکر شده در شرایط احراز داراى گواهینامه رانندگى پایه دو ( یا پایه سوم ، ب ۱ و ب ۲) در زمان ثبت نام باشند.
تبصره ۲- شرکت شهرداران و دهیاران فعلى به شرط دارابودن شرایط مربوط در آزمون استخدامى بلامانع است.
تبصره ۳- کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانى و سازمانهاى آتش نشانى شهرداری ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در صورت اشتغال در واحدها و یا سازمان هاى آتش نشانى که تا قبل از سال ۱۳۹۰ به طور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند ، مى توانند با مدرک تحصیلى پایان دوره متوسطه صرفا در آزمون رشته هاى شغلى آتش نشان شرکت نمایند.
تبصره ۴- داوطلبان رشته شغلى راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین مى توانند با مدرک تحصیلى پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند.
ب – شرایط اختصاصى
۱ – داوطلبانى که دارای کارت معافیت پزشکى مى باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در هیچ یک از مشاغل عملیاتى آتش نشانى (راننده وسایط نقلیه تندروى سنگین و کاردان آتش نشان) نمى باشند.
۲– داوطلبان استخدام در مشاغل عملیاتى آتش نشانى م یبایست علاوه بر آزمون تخصصى در آزمون عملى (آزمون ارزیابى آمادگى و سلامت جسمانى) نیز شرکت نموده و حائز شرایط لازم شوند.
۳ – داوطلبان نمى توانند از مستخدمین رسمى ،ثابت و پیمانى سایر دستگاه هاى اجرایى و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
-۴ پذیرفته شدگان نهایى موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰  روز کاری پس از اعلام رسمى استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری مبنى بر حداقل هفت سال خدمت در شهردارى محل استخدام و عدم ارائه درخواست مبنى بر هرگونه انتقال و مأموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایى دیگر و حتى استعفا اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف از استخدام تلقى خواهد شد.
۵ – موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف- داوطلبانى که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (ازتاریخ ۳۱ / ۶/ ۱۳۵۹ لغایت ۲۹ / ۵/ ۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکى رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت درجبهه های نبرد حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا ، آزادگان ، مفقودالاثرها ، جانبازان (همسر ، فرزندان ،پدر، مادر ، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال
ج- داوطلبانى که در طول جنگ تحمیلى به اسارت دشمن بعثى و یا گرو ه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د- داوطلبانى که به صورت غیر رسمى و تمام وقت در وزارتخانه ، مؤسسات و شرکت های دولتى ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکتهای بیمه دولتى ، شهرداری ها ، مؤسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن مؤسسات و شرکت های دولتى که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین مؤسسات و شرکت های ملى و مصادره شده و مؤسساتى که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده مى کنند، نهادهاى انقلاب اسلامى و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمى آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتى افراد در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری ها ، مشمول این بند نمى باشد ، به استثناى کارکنانى که به طور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدهاى شهردارى (براى مشاغل غیر آتش نشانى) و براى مشاغل آتش نشانى صرفا در واحد آتش نشانى شهردارى ها و یا سازمان آتش نشانى اشتغال داشته اند.
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد

ه – داوطلب بومى: به داوطلبى گفته مى شود که حداقل دارای یکى از ویژگى های ذیل باشد
شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وى با شهر مورد تقاضا برای استخدامى یکى باشد داوطلب حداقل چهار ( ۴) سال از سنوات تحصیلى (ابتدایى ، راهنمایى ، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالى یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طى کرده باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمى و پیمانى دولت و یا نیروهای مسلح
(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلى یا بازنشستگى آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار ( ۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاًتوسط یکى از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومى بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام مى باشد.
تبصره ۲- در صورتى که شهرداری متقاضى استخدام در شهرستان یا استانى قرار داشته باشد که شهر دوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومى شهرستان و استان خواهد بود.
ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۱– داوطلبان مى توانند تنها در یک عنوان شغلى و در شهرهای مختلف استان به ترتیب اولویتى که در هنگام ثبت نام اعلام مى نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایى مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری خراسان جنوبى به صورت اینترنتى ثبت نام کنند.
تذکر: لازم است داوطلبان قبل از ثبت نام متن آگهى را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام نهایى مستلزم انجام کلیه مراحل و صرفاً دریافت شماره پرونده و کد رهگیرى از سامانه مى باشد. بدیهى است در صورت عدم دریافت کد رهگیرى در آخرین مرحله ثبت نام ، اطلاعات داوطلب ثبت نخواهد شد و هیچ گونه اعتراضى پذیرفته نخواهد شد. در صورت انصراف به هر دلیل ، امکان استرداد وجوه واریزى وجود نخواهد داشت
-۲ شروع ثبت نام از روز چهارشنبه ۲۵ / ۰۹ / ۹۴ به مدت ۷ روز از طریق پورتال اینترنتى استانداری خراسان جنوبی به آدرس ostkj.ir (پایگاه اطلاع رسانی) مى باشد.
۳ – داوطلبان استخدام مى بایست عکس پرسنلى ۳×۴ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴ – مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ ریال (بابت هزینه ثبت نام و حق شرکت داوطلبین در آزمون تخصصى استخدام پیمانى شهردارى هاى استان خراسان جنوبى) به حساب ۰۱۰۸۱۴۰۰۵۰۰۰۱ نزد بانک ملى ایران به نام سازمان همیارى شهردارى هاى استان (ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکورمعاف مى باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسى مجدد صحت اطلاعات درج شده و  تأیید مراتب توسط سایت ، لازم است شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون یاداشت نمایند. داوطلبین توجه داشته باشند چون ارائه شماره رهگیرى و فیش واریزى به هنگام مراجعه براى اخذ کارت ورود به جلسه و حضور در آزمون الزامى مى باشد در حفظ و نگهدارى آن کوشا باشند.
۵ – کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهاى ۹۴/۱۰/۰۵ لغایت ۰۷ / ۱۰ / ۹۴ از طریق وب سایت ثبت نام به داوطلبان ارائه مى شود.
۶ – زمان برگزاری آزمون جمعه مورخ ۱۱ / ۱۰ / ۹۴ ساعت ۹ صبح است و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهدشد.
۷ – مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح ذیل مى باشد:
تکمیل فرم درخواست شغل  عکس پرسنلی (در خصوص بانوان رعایت حجاب اسلامی الزامی می باشد) تصویر فیش واریزی بابت هزینه ثبت نام
نکات مهم
شماره تلفن هاى ثابت و همراه اخذ شده از داوطلب در فرم ثبت نام در تمامى مراحل آزمون و پس از آن به منظور اطلاع رسانى هاى لازم مورد استفاده قرارمى گیرد. لذا در ثبت صحیح شماره تماس دقت نمایید و داوطلب خود آمادگى پاسخگویى از طریق شماره هاى اعلامى را داشته باشند
لازم است داوطلب با مراجعه به وب سایت ثبت نام آزمون آخرین اطلاعیه هاى مرتبط با این آزمون را دریافت نماید.
لازم است داوطلبین با توجه به تاثیر نوع بومى داوطلب (شهر و یا شهرستان) در نمره نهایى ، به هنگام ثبت نام نهایت دقت را در انتخاب گزینه هاى تعیین شده داشته باشند.
د– مواد آزمون تخصصى
آزمون تخصصى در هر رشته شغلى به صورت چهارگزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصى در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفى مى باشد.(سقف امتیاز آزمون ۱۰۰ مى باشد و به ازاى هر سه پاسخ غلط یک نمره منفى در نظر گرفته مى شود)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

ه – اعلام نتایج
اسامى داوطلبان پذیرفته شده به تعداد حداکثر سه برابر ظرفیت پذیرش در هر رشته شغلی و در هر شهرداری برای شرکت در مصاحبه یا آزمون عملى (حسب رشته شغلى ) در سایت رسمى استانداری خراسان جنوبى به آدرس ostkj.ir بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
و- تذکرات
۱ – پنج درصد ( ۵ درصد ) سهمیه استخدامى به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یک سال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهدا اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( ۵ درصد) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حدنصاب لازم در آزمون تخصصى و موفقیت در مصاحبه یا مراحل آزمون عملى (حسب رشته شغلى) را کسب نموده باشند، اعمال خواهد شد
-۲ استانداری مى تواند حداکثر ده درصد ( ۱۰ درصد) نیازهای استخدامى در مشاغل آتش نشانى شهرداری ها را به قهرمانان ورزشى مشمولین ماده دو آیین نامه تسهیلات تشویقى رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیئت وزیران(قهرمان مسابقات المپیک ، جهانى ، آسیایى ، دانشجویان جهان و قهرمانى کشور ) که به تأیید وزارت ورزش و جوانان مى رسد ، در آت ش نشانى به شرط داشتن شرایط عمومى ورود به خدمت و اخذ حدنصا از آزمون تخصصى و آزمون عملى اختصاص دهد.
-۳ معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره نهایی از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوط به سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۴ – داوطلبان شاغل در شهرداری ها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه توسط شهردارى و همچنین داوطلبان شاغل در سازمان آتش نشانى شهرداری ها (صرفا براى داوطلبین مشاغل آتش نشانى) تا ۱۲۰ روزقبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصى و کتبى با رعایت مفاد دستورالعمل آزمون از اولویت استخدام برخوردارند.
-۵ دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلى دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، افراد بومى شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضى با رعایت مفاد دستورالعمل آزمون از اولویت استخدام برخوردارند.
-۶ نمره نهایى داوطلب در کلیه مشاغل (به جز آتش نشانى) از مجموع امتیاز آزمون تخصصى با »ضریب «۲ و امتیاز مصاحبه با »ضریب «۱ محاسبه م ى شود
۷ – نمره نهایى داوطلب در مشاغل آتش نشانى از مجموع امتیاز آزمون تخصصى با »ضریب «۱ و امتیاز آزمون عملى با »ضریب «۲ محاسبه مى شود.
۸ – در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفى به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی شهردارى و بومى شهر ، شهرستان واستان مى باشد.
۹ – داوطلبان م ى توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را کتبا به استانداری برای بررسى و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰ – چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهى باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشى از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهى و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود. در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۱۱ – به مدارک ارسالى توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلى پایی ن تر از مقاطع تحصیلى اعلام  شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک تحصیلى اخذ شده در در رشته های غیر مرتبط و یا متفاوت با آنچه در شرایط احراز مشاغل قید شده است و همچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلى معادل صادره از دانشگاه ها و مؤسس ه های آموزش عالى کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شد ه اند و گواهى مبنى بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمى دارند) ترتیب اثرداده نخواهد شد.
-۱۲ انتخاب نهایى پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصى و مصاحبه یا آزمون عملى (حسب رشته شغلى) و گزینش تا سقف ظرفیت پذیرش یا تعداد مورد نیاز و با رعایت شرایط و ضوابط تعریف شده صورت خواهد گرفت.

منبع : روزنامه آوای خراسان جنوبی

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال