چطور همسر عصبانی خود را آرام کنیم؟ (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

چگونه شوهر عصبانی خود را آرام کنیم؟

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس چطور شوهر عصبانی خود را آرام کنیم؟

اگر شوهر شما فردی عصبانی می باشد باید آن را نیز مهار کنید.هنگامیکه همسرتان عصبانی است اورا تنها قرار بدهید و دائما از او در رابطه با مسئله ای که باعث عصبانیتش شده پرسش سؤال نکرد و قرار بدهید ایشان کمی آرام شود و بعد در این زمینه با او حرف زنید. ۲-هنگامیکه همسرتان عصبانی است و عصبانیتش را سر شما خالی می کند

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چطور شوهر عصبانی خود را آرام کنیم؟

 

غر نزنید و یا به مجادله توجه نکنید. زیرا نتیجه ای جز انفجار بیشتر ندارد بلکه قادر هستید همسر خود را درک کنید و به این اندیشید شما نزدیکترین شخص به همسر خود هستید و او قادر هست با شما درد و دل کند و این درک باعث می توان از طغیان خشم همسرتان کاسته شود.

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس چطور شوهر عصبانی خود را آرام کنیم؟

 

طوری رفتار کنید که همسرتان با شما احساس آسانی داشته باشد و شما قادر می باشید این عصبانیت را با رفتاری صحیح خنثی کنید و او را به آرامش نسبی منتقل بکنید . ۴-در این زمینه از یک روانشناس کمک بگیرید تا شما را در مهار خشم و مدیریت آن کمک نماید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال