دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف 20:30

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

حاج منصور ارضی

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی مداح اهل بیت در برنامه بدون تعارف اخبار ۲۰:۳۰ که در تاریخ ۱۶ مهر ۹۵ صورت گرفت را به همراه جزئیات و واکنش ها آورده ایم.

برنامه «بدون تعارف» خبر بیست و سی، در جمعه این هفته با حضور مداح محترم اهل بیت علیهم اسلام حاج منصور ارضی برگزار شد. حاج منصور در این برنامه در مواجه با این سؤال که: «انتقادات حاج منصور گاهی آن قدر شدید است که می توان گفت انتقاد نیست ناسزا است»، این روش رفتاری خویش را برگرفته از سیره امام حسین علیه السلام دانست و با بیان جمله «یابن الدعیه» از امام حسین، ناسزاگویی را به آن حضرت نسبت داد.

عضو ناظر مجلس در هیأت نظارت بر صدا و سیما در پی اظهارات یکی از مداحان مشهور در رسانه ملی گفت: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این مسأله ورود کرده و رسیدگی می‌ کند.

غلامرضا کاتب با بیان این مطلب، اظهار کرد: تفکری که با اعتقادات مردم بازی کند و موجب جریحه‌ دار شدن شود یقیناً‌ باید با آن افراد برخورد شده و اجازه ندهند که اینگونه تفکرات دینی مردم مورد خدشه و سوال قرار گیرد.

وی افزود: این مسأله تنها در مورد اسلام نیست بلکه شامل سایر ادیان هم می‌ شود که هر کسی باید نسبت به دین خود احترام بگذارد. البته ما مسلمان هستیم و نباید اجازه دهیم به تفکرات دینی مردم توهین و بی‌ احترامی شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس، خاطرنشان کرد: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این موضوع ورود می‌ کند و اگر چنین مسأله‌ ای اتفاق افتاده باشد باید عذرخواهی کنند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

مطالب مرتبط

دانلود فیلم کنایه مهران مدیری به حاج منصور ارضی در دورهمیدانلود فیلم بدون سانسور افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶ شنبه ۱۵ مرداد ۹۵دانلود فیلم بدون سانسور اختتامیه بازیهای المپیک ریو ۲۰۱۶فیلم مراسم اولین سالگرد درگذشت هادی نوروزی ۸ مهر ۹۵دانلود فیلم سخنرانی محمود احمدی نژاد در ملارد کرج ۲۴ تیر ۹۵دانلود فیلم سخنرانی دکتر روحانی در سازمان ملل متحد ۱ مهر ۹۵