برگزاری ۴۰۰ برنامه ورزش همگانی در اردبیل


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری ۴۰۰ برنامه ورزش همگانی در اردبیل

خبرگزاری فارس: برگزاری 400 برنامه ورزش همگانی در اردبیل

رئیس هیأت ورزش همگانی استان اردبیل از برگزاری ۴۰۰ برنامه توسعه ورزش همگانی در استان اردبیل با محوریت مشارکت بالای مردمان در این برنامه‌ها گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، مرتضی تاج مهر عصر امروز در نشست شورای توسعه ورزش استان اردبیل اظهار کرد: ما در نیمه اول امسال کامیاب شدیم بیش از ۳۰۰ برنامه ورزش صبحگاهی و همگانی را در عالیت های گوناگون در شهرهای استان اردبیل به انجام رسانیم که از جهت برگزاری و کیفیت برپایی این رویدادها رتبه دوم کشور را در ورزش همگانی کسب کردیم.

وی از برگزاری ۴۰۰ برنامه توسعه ورزش همگانی در استان اردبیل با محوریت مشارکت بالای مردمان در این برنامه ها گزارش کرد.

رئیس هیأت ورزش همگانی استان به استقبال خوب مردمان از ورزش های صبحگاهی و همگانی اشاره کرد و نقل کرد: همایش بزرگ پیاده روی دوم ماه مهر در گرامیداشت هفته پاسداری مقدس به انجام رسانده شد اما برخی نهادها همکاری نزدیکی را نداشته و یا به وعده های خود برای تخصیص جوایز این رویداد بی توجهی کردند.

تاج مهر از شهردار اردبیل درخواست تا در توجه کرد کمک هزینه مسافرت به عتبات عالیات و پنج سیستم دوچرخه در برگزاری این رویداد عمل کرده و با اختصاص این جوایز زمینه رضایتمندی برگزیدگان را در این رویداد ورزشی فراهم کنند.

وی با بیان اینکه انتظار داریم با جذب اسپانسر و کمک بخش خصوصی در همایش های فرا رسنده بتوانیم جوایز بیشتری را اختصاص دهیم، تصریح کرد: در برخی از استان ها و در مسیر توسعه ورزش همگانی جوایزی همچون ماشین نیز حدس زده میشود که این کار به استقبال بیشتر مردمان در این حرکت ها و رویدادها یاری میرساند که قطعاً در سال های فرا رسنده باید در این زمینه تدبیری بیندیشیم.

تاج مهر به برگزاری و تدارک ۴۰۰ برنامه ورزشی در راستای توسعه ورزش همگانی در استان اشاره کرد و افزود: در این زمینه تمام تلاش ما بر این است تا ورزش همگانی توسعه فراگیری را داشته باشد.

وی همچنین از برگزاری اولین همایش ارتقا و توسعه ورزش همگانی به میزبانی استان اردبیل گزارش کرد و بیان کرد: ارائه مقاله به شکل سخنرانی، پوستر، مسابقه وب سایت و وبلاگ نگاری، مسابقه ایده های خوب تر همگانی کردن ورزش و تجلیل از خادمان ورزش همگانی در قالب این همایش انجام می شود.

رئیس هیأت ورزش همگانی استان اردبیل افزود: با حضور مسؤولان کشوری ۲۰ آبان ماه این همایش در مجتمع فدک به انجام رسانده میشود که امیدواریم این اقدام زمینه ای مناسب برای ارتقا توانمندی ها و توسعه ورزش همگانی باشد.

**************

تهیه شده توسط : انوشه خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طراز پيرهن زرکشم مبين چون شمع
««« »»»
که سوزهاست نهانی درون پيرهنم

برگزاری ۴۰۰ برنامه ورزش همگانی در اردبیل

TT / 59 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال