مجتمع های شیروان و مانه و سملقان به امکانات دیجیتال تجهیز شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

مجتمع های شیروان و مانه و سملقان به امکانات دیجیتال تجهیز شد

خبرگزاری فارس: مجتمع‌های شیروان و مانه و سملقان به امکانات دیجیتال تجهیز شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی از تجهیز مجتمع‌های فرهنگی وهنری غدیر شیروان و اندیشه مانه و سملقان به امکانات انتشار فیلم به‌صورت دیجیتال گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بجنورد به نقل از پایگاه خبر دهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ حسین فرخنده اظهار کرد: اعتبار هزینه شده برای مجتمع های فرهنگی و هنری شیروان و مانه و سملقان به منظور تهیه کرد تجهیزات سینمایی ۳ میلیارد ریال بوده که هریک به تفکیک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

وی اظهار کرد: افتتاح سینما در شهرستان ها باهدف توسعه فعالیت های نمایش سینمایی در استان هم وقت با سینماهای سر تا سر کشور با همکاری سازمان سینمایی و کانون سینما شهر انجام می توان.

فرخنده بیان داشت: تاکنون مجتمع های فرهنگی و هنری گلشن بجنورد، غدیر شیروان، نسیم اسفراین و اندیشه مانه و سملقان با یک هزار و ۳۵۰ صندلی و ۶ میلیارد ریال اعتبار در استان خراسان شمالی به امکانات انتشار فیلم به صورت دیجیتال تجهیز شده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اجرای نقش سینمای سیار در شهرستان های فاروج، گرمه، جاجرم و رازو جرگلان و شهر تیتکانلو به منظور نمایش فیلم های سینمایی در این شهرستان ها گزارش کرد.

-نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: ارژنگ ک.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دفتر دانش ما جمله بشوييد به می
««« »»»
که فلک ديدم و در قصد دل دانا بود

مجتمع های شیروان و مانه و سملقان به امکانات دیجیتال تجهیز شد

TT / 31 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال