http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

۵۱.۱ درصد انبارها برای سردخانه داری و ۱۸.۹ درصد برای انبارداری استفاده شده است

۵۱.۱ درصد انبارها برای سردخانه داری و ۱۸.۹ درصد برای انبارداری استفاده شده است

با دیگران به اشتراک بگذارید

۵۱.۱ درصد انبارها برای سردخانه داری و ۱۸.۹ درصد برای انبارداری استفاده شده است

خبرگزاری فارس: ۵۱.۱ درصد انبارها برای سردخانه‌داری و ۱۸.۹ درصد برای انبارداری بهره گرفته شده است

مرکز آمار کشورمان اعلام کرد: در سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۲۸۵ کارگاه در کل کشور به ارائه خدمات انبارداری مشغول بوده‌اند، که از این تعداد ۶۲۸ کارگاه (۱۸.۹ درصد) در بر می داری فعالیت عمده انبارداری و ۶۵۷ کارگاه (۵۱.۱ درصد) در بر می داری فعالیت عمده سردخانه‌داری می‌باشند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از مرکز آمار کشورمان، بررسی نتایج نقش «آمارگیری از کارگاه های خدمات انبارداری ـ ۱۳۹۴» که مربوط به دوره وقتی یک ساله قبل از آن است، نتایج زیر را نمایان میکند.

* تعداد کارگاه و نوع فعالیت عمده

در سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۲۸۵ کارگاه در کل کشور به ارائه خدمات انبارداری مشغول بوده اند، که از این تعداد ۶۲۸ کارگاه (۱۸.۹ درصد) در بر می داری فعالیت عمده انبارداری و ۶۵۷ کارگاه (۵۱.۱ درصد) در بر می داری فعالیت عمده سردخانه داری می باشند.

* فعالیت های فرعی

در سال ۱۳۹۳ از کل کارگاه های ارائه کننده خدمات انبارداری، تعداد ۳۳ کارگاه (۲.۶ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی انبارداری، ۱۹ کارگاه (۱.۵ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی سردخانه داری، ۱۲۰ کارگاه (۹.۳ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی توزین، ۱۴۸ کارگاه (۱۱.۵ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی تخلیه و بارگیری، ۳۸ کارگاه (۳.۰ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی بسته بندی کالا، ۷ کارگاه (۰.۶ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت فرعی تعمیر و سرویس لوازم نقلیه، ۲۱ کارگاه (۱.۶ درصد) حداقل در بر می داری فعالیت (فعالیت های) فرعی تبلیغاتی و ۳۵ کارگاه (۲.۷ درصد) حداقل در بر می داری سایر فعالیت های فرعی بوده اند. در مجموع تعداد ۲۹۲ کارگاه (۲۲.۸ درصد) در بر می داری فعالیت فرعی و ۹۹۳ کارگاه (۷۷.۲ درصد) بدون فعالیت فرعی بوده اند.

* کارکنان کارگاه های خدمات انبارداری

در سال ۱۳۹۳، تعداد کارکنان کارگاه های خدمات انبارداری، ۱۰۹۱۱ نفر بوده است که نمایان میکند به طور متوسط در هر کارگاه بیش از ۸ نفر مشغول به کار بوده اند. همچنین از کل کارکنان این کارگاه ها، ۸۷۴۳ نفر (۸۰.۱ درصد) کارکن مزد و حقوق بگیر تمام وقت، ۷۲۵ نفر (۶.۶ درصد) کارکن مزد و حقوق بگیر و پاره وقت و ۱۴۴۳ نفر (۱۳.۲ درصد) کارکن بدون مزد و حقوق بوده اند.

* مشخصات فضاهای ویژه نگهداری کالا در انبارها

مجموع ۶۶۱ کارگاه در بر می داری فعالیت عمده و فرعی انبارداری در کشور، در بر می داری ۱۸۹۹ فضای مسقف با دیوار جانبی (سالن) و ۲۹۹ فضای مسقف بدون دیوار جانبی (هانگار) بوده اند. در این کارگاه ها، مساحت فضاهای مسقف با دیوار جانبی ۲۰۲۸ هزار مترمربع، مساحت فضاهای مسقف بدون دیوار جانبی ۴۶۰ هزار مترمربع و مساحت فضاهای روباز ۴۲۲۵ هزار مترمربع بوده است. بر این اساس، به طور متوسط هر فضای مسقف با دیوار جانبی (سالن) بالغ بر ۱۰۶۸ مترمربع و هر فضای مسقف بدون دیوار جانبی (هانگار) در حدود ۱۵۳۹ مترمربع مساحت داشته است.

* مشخصات تالارهای سرد

مجموع ۶۷۶ کارگاه در بر می داری فعالیت عمده و فرعی سردخانه داری، در بر می داری ۶۸۴ سالن یک مداره زیر صفر، ۳۵۵۴ سالن یک مداره بالای صفر و ۷۸۴ سالن دو مداره بود هاست. بر این اساس به طور متوسط در هر سردخانه بالغ بر ۷ سالن سرد موجود بوده است. بر اساس نتایج نقش، مجموع مساحت تالارهای سرد ۱.۶ میلیون مترمربع، حجم آنها ۷.۰ میلیون مترمکعب و ظرفیت اسمی آنها ۱.۸ میلیون تن بوده که به این ترتیب به طور متوسط هر سالن ۳۱۸ مترمربع مساحت، ۴.۳ متر ارتفاع و ۳۶۴ تن ظرفیت داشته است.

* توجه کردی ها و دریافتی ها

در سال ۱۳۹۳، ارزش توجه کردی ها و دریافتی های کارگاه های خدمات انبارداری به ترتیب ۲۴۶۸ میلیارد ریال و ۴۴۸۸ میلیارد ریال بوده است. بر این اساس، برای هر کارگاه به طور متوسط، ارزش توجه کردی ها ۱۹۳۴ میلیون ریال و ارزش دریافتی ها ۳۴۹۲ میلیون ریال می باشد و نمایان میکند در مقایسه ب دوره قبل، ارزش توجه کردی ها و دریافتی های هر یک از این کارگاه ها به ترتیب ۱.۳ و ۱.۸ برابر شده است.

از کل توجه کردی های کارگاه های خدمات انبارداری، مصارف واسطه ۳۲.۰ درصد، جبران خدمات کارکنان ۴۸.۵ درصد و سایر توجه کردی ها ۱۹.۵ درصد بوده است و از مجموع دریافتی های این کارگاه، ۹۴.۶ درصد به ستانده ها اختصاص داشته است.

همچنین جبران خدمات کارکنان (شامل حقوق و مزایا و سایر توجه کردی ها به کارکنان مزد و حقوق بگیر) ۱۲۰۵ میلیارد ریال بوده که نمایان میکند، توجه کردی ماهانه به هر کارکن مزد و حقوق بگیر ین کارگاه به طور متوسط ۱۰.۶ میلیون ریال می باشد، در صورتی که که در سال ۱۳۹۰، کارگاه های خدمات انبارداری به طور متوسط به هر کارکن مزد و حقوق بگیر خود، ماهانه ۶.۳ میلیون ریال پرداخت کرده بودند.

متن کامل این گزارش را قادر هستید از گزارش آمار گیری از کارگاههای خدمات انبارداری گزارش آمار گیری از کارگاههای خدمات انبارداری گیرید.

— با تشکر از انتخاب شما —

تهیه کننده : بيدار ث.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پاک و صافی شو و از چاه طبيعت به درآی
««« »»»
که صفايی ندهد آب تراب آلوده

۵۱.۱ درصد انبارها برای سردخانه داری و ۱۸.۹ درصد برای انبارداری استفاده شده است

TT / 130 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
پشت پرده گاف عجیب ستاره پرسپولیس!
هایلایت: از صدرنشینی Battlefield 1 تا تایید عرضه نوت 8 در سال ۲۰۱۷
آخرین اطلاعات منتشر شده در رابطه با هواوی میت ۹ پرو
استخدام چند کارگر ساده جهت کار در بستنی فروشی
خواننده پرحاشیه بعداز ۳۰۰ عمل جراحی زیبایی درگذشت + عکس
صحبت های بهنوش طباطبایی در مورد طلاقش از مهدی پاکدل/عکس+فیلم
نامزدی جنجالی پسر 12 ساله با دختر 11 ساله+تصاویر
قیمت برخی از خودروهای دست دوم شرکت تویوتا
عکس های جدید هانیه توسلی در کنار حیوان خانگی
بازی Titanfall 2 برای بازیکنان Battlefield 1 یک پوسته ویژه دارد
بروزرسانی macOS 10.12.1 در مک اپ استور عرضه شد
استخدام پرستار جهت نگهداری از کودک در سیرجان
سنجش هوش : ۶ تصویر را دراین عکس پیدا کنید !
طرز تهیه لازانیا سبزیجات با سس ریکوتا/عکس
وضعیت شیوع هپاتیت در کشور/ ساخت واکسن هپاتیت A
توقف شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری/ افزایش قیمت موتورسیکلت
هنرمند سینما در بستر بیماری
ورود برخی خودروهای خاص ممنوع شد
پیام ادیب آنتی ویروس بومی «پادویش» برای استفاده در سطح ملی رونمایی شد
استخدام فروشنده جهت نمایندگی برند ایتالیایی در تهران
تبلیغات