پای «لینکلن» اسپیلبرگ هم به مناظره باز شد!


مجله دنیای تصویر: دومین مناظره ریاست جمهوری آمریکا میان هیلاری کلینتون و دانلد ترامپ ساعاتی قبل در حالی به پایان رسید که خیلی از رسانه‌ها و تحلیل‌گرها به این مناظره لقب بدترین یا زشت‌ترین در تاریخ آمریکا را دادند.

 

پای «لینکلن» اسپیلبرگ هم به مناظره باز شد!

نامزدها دومین مناظره را هم به حملات شخصی و تند گذراندند و در مجموع نود دقیقه آنچه که بیشتر از برنامه‌ها و سیاست‌های آتی ترامپ و کلینتون در معرض توجه قرار گرفت، برخوردهای شخصی آنها بود. مانند دست ندادن آنها در ابتدای مناظره یا اتهام ترامپ به بیل کلینتون درباره روابط جنسی خارج از چارچوب و این که اگر رئیس‌جمهور شود هیلاری کلینتون را به دلیل رفتارهای غلطش در دوران وزارت مستحق زندانی شدن می‌داند.

مناظره‌ی دوم در توییتر و شبکه‌های اجتماعی هم رکورد شکست و بیش از هفده میلیون توییت را به خود اختصاص داد. توییت‌هایی شامل  واکنش‌ها و شوخی‌های کاربران با ترامپ و کلینتون.

نکته‌ی جالب مناظره جالب زمانی بود که کلینتون درباره مواضعش از فیلم «لینلکن» استیون اسپیلبرگ مثال آورد و ترامپ هم در جواب گفت: «تو دروغگویی و حق نداری خودت را با لینکلن بزرگ مقایسه کنی که به صداقت معروف بود.» توییر فعلا پر شده از شوخی‌هایی با سوژه آبراهام لینلکن و مناظره.

[ منبع این خبر سایت فان.دانلودانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال