نخست وزیر انگلیس امکان رای پارلمان به طرح برگزیت را رد کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نخست وزیر انگلیس امکان رای پارلمان به طرح برگزیت را رد کرد

خبرگزاری فارس: نخست وزیر انگلیس امکان رای پارلمان به نقش برگزیت را رد کرد

نخست وزیر انگلیس حق رای دادن نمایندگان پارلمان این کشور به برنامه‌های دولت برای خروج از اتحادیه اروپا را رد کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ترزا می نخست وزیر بریتانیا روز دوشنبه (امروز) نقل کرد به نمایندگان پارلمان بریتانیا اجازه رای دادن در برنامه های برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) داده نمی شود.

به نگاشته روزنامه تلگراف، سخنگوی نخست وزیر بریتانیا تاکید کرد نقل کرد از آنجایی که رای دادن به برگزیت رای دوباره است، بنابراین چنین اقدامی غیرقابل قبول است.

سخنگوی نخست وزیر همچنین نقل کرد واقعا ضرورت دارد نمایندگان پارلمان بریتانیا فرآیند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را به دقت چک کنند اما نباید به آنها فرصت رای دادن به این مساله داده شود.

وی در ادامه نقل کرد این مساله لازم و حق نمایندگان است که درباره برگزیت به مناظره بنشینند اما دادن حق رای دوم به نمایندگان برای رای به انتخاب مردمان بریتانیا راه قابل قبولی نیست.

سخنگوی زن می تاکید کرد پس از برگزیت این کشور هنرپیشگی اصلی در صحنه دنیاای خواهد بود و با وجود هشدارهای بخش های اقتصادی، پس از برگزیت بریتانیا اقتصادی فعال تر خواهد داشت.

روز پیش ائتلافی فراحزبی در پارلمان بریتانیا با اعتراض به نقش نخست وزیر برای خروج از اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۹ هشدار دادند خروج بریتانیا از بازار واحد قادر هست به ضرر صنایع و اقتصاد این کشور باشد بنابراین این برنامه باید در پارلمان به رای قرار داده شود.

*********************

متن از : شهريار ف.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر در شاهم گدايی نکته‌ای در کار کرد
««« »»»
گفت بر هر خوان که بنشستم خدا رزاق بود

نخست وزیر انگلیس امکان رای پارلمان به طرح برگزیت را رد کرد

TT / 41 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات