بسکتبال NBA؛ برت براون: جوئل امبید شبیه به تیم دانکن است


طرفداری- برت براون سرمربی فیلادلفیا سونی سیکسرز، جوئل امبید را مورد ستایش قرار داد.

به گزارش CSN Philly، جوئل امبید پس از گذر دو فصل مصدومیت بالاخره با لباس فیلادلفیا اولین بازی خود را انجام داد و عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت، این بازیکن چه در فاز تدافعی و چهدر فاز تهاجمی بازیکنی کاملا توانا نشان داده است، در این خصوص سرمربی فیلادلفیا گفت:

شما او را می بینید که به خوبی کارش را انجام می دهد، سال های گذشته شما در او تیم دانکن را می دیدید. من در او قدرت تهاجمی بسیار بالایی را می بینم  و او را در تیم به عنوان محور اصلی خط دفاعی قرار داده ام

بسکتبال NBA؛ برت براون: جوئل امبید شبیه به تیم دانکن است

براون در ادامه صحبت هایش افزود:

همه ما می دانیم که باید به او زمان داد، هیچکس نمی تواند در خصوص او با عجله و غیر منصافانه نظر بدهد، ما از او انتظار داریم تا رشد کند . او به آسانی می تواند بلاک شات کند اما من معتقدم که او در بازی دور از سبد و پیرامونی نیز  موفق خواهد بود، من فکر می کنم او استعداد بسیار خوبی است اما اگر بتوانیم او را سالم و با طراوت نگه داریم

جوئل امبید سنتر 7.0 فوتی تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز در سال 2014 در انتخاب سوم به این تیم پیوست و از زمان حضورش در این تیم به علت مصدومیت، فصول 15-2014 و 16-2015 را از دست داده است، حال بایستی دید امبید 22 ساله در فصل پیش رو چه عملکردی از خود را به نمایش خواهد گذاشت.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال