ارسال کنندگان اس ام اس شخصی متعدد مسدود می شوند


با دیگران به اشتراک بگذارید

ارسال کنندگان پیامک شخصی انبوه مسدود می شوند

تصویر و عکس ارسال کنندگان اس ام اس شخصی انبوه مسدود می شوند

در صورتی‌که مشترکان از طریق سیم‌کارت شخصی خود به ارسال اس ام اس انبوه بازرگانی اقدام کنند، امکان ارسال اس ام اس آنها مسدود شود.

به گزارش کلیک، حسین فلاح جوشقانی، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نقل کرد: با راه‌اندازی سامانه غیر فعال‌سازی دریافت پیامک‌های بازرگانی (سامانه ۸۰۰)، برخی پیامک‌های بازرگانی از طریق شماره‌های شخصی برای مشترکان ارسال می‌شود که باعث نارضایتی مردمان شده است.

فلاح جوشقانی اضافه کرد: براساس مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، خدمات اس ام اس انبوه، خدماتی است که پیامک‌ها از طریق فرستنده مشخص و از طریق شبکه‌های ارتباطی بدون خواست قبلی کاربران و توجه کرد هزینه توسط آنان دریافت می‌شود و جنبه بازرگانی و اطلاع‌رسانی دارد.

وی ادامه داد: ارسال اس ام اس بازرگانی از شماره‌های شخصی از مصادیق اس ام اس انبوه بوده و طبق مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، ارایه‌کنندگان خدمات ارتباطی باید امکان فعال‌سازی و یا غیر فعال نمودن دریافت پیامک‌های انبوه از این طریق را برای کاربران فراهم کنند.

معاون رگولاتوری تصریح کرد: بر همین اساس رگولاتوری اپراتورها را ملزم کرده است تا وقت ایجاد این امکان برای کاربران، در صورتی‌که مشترکان از طریق سیم‌کارت شخصی خود به ارسال اس ام اس انبوه بازرگانی اقدام کنند، امکان ارسال اس ام اس آنها مسدود شود.

او درباره رفع مسدودسازی ارسال اس ام اس سیم‌کارت‌های شخصی توضیح داد: بعد از ایجاد امکان فعال‌سازی و غیر فعال‌سازی دریافت اس ام اس انبوه برای کاربران و تایید رگولاتوری، بعد از اطلاع‌رسانی، امکان گشودن توانایی ارسال اس ام اس انبوه برای این دسته از سیم‌کارت‌های مشترکان فراهم می‌شود.

**************************************

متن از : تهمينه ث.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سايه قد تو بر قالبم ای عيسی دم
««« »»»
عکس روحيست که بر عظم رميم افتادست

ارسال کنندگان اس ام اس شخصی متعدد مسدود می شوند

TT / 64 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال