حضور رييس پژوهشكده بيمه در جلسه شوراي معاونان بيمه البرز


امير صفري،‌ رييس پژوهشكده بيمه به همراه محمد زاده با حضور در شوراي معاونان بيمه البرز،‌ گزارشي از پژوهش انجام شده درباره سنجش رضايتمندي مشتريان بيمه البرز و يافته ها و روش هاي به كار گرفته شده در اين پژوهش را ارايه كردند.

حضور رييس پژوهشكده بيمه در جلسه شوراي معاونان بيمه البرزپول‌نیوز دكتر امير صفري،‌ رييس پژوهشكده بيمه به همراه دكتر محمد زاده با حضور در شوراي معاونان بيمه البرز،‌ گزارشي از پژوهش انجام شده درباره سنجش رضايتمندي مشتريان بيمه البرز و يافته ها و روش هاي به كار گرفته شده در اين پژوهش را ارايه كردند.
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، رسول تاجدار، ‌مدير عامل بيمه البرز نيز در اين جلسه با قدرداني از تلاش‌هاي پژوهشكده بيمه و پژوهشگران ،‌ توضيحاتي در راستاي ارتقاي كيفي پژوهش مذكورو پژوهش هاي آتي پژوهشكده در راستاي سنجش رضايتمندي مشتريان شركت هاي بيمه را ارايه كرد.

اين گزارش حاكي است، همكاري هاي بيشتر بين بيمه البرز و پژوهشكده بيمه نيز مورد تفاهم كلي طرفين قرار گرفت كه از طريق معاونت فناوري و برنامه ريزي بيمه البرز پيگيري خواهد شد.

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات