كلاهبرداری 540 میلیونی از داخل زندان


رئیس پلیس فتا کرمان گفت:كلاهبردار 540 میلیون ریالی كه از داخل زندان با همكاری چند نفر از یك بانك در كرمان كلاهبرداری كرده بود توسط پلیس فتا كرمان شناسایی شد.
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس فتا کرمان گفت:كلاهبردار 540 میلیون ریالی كه از داخل زندان با همكاری چند نفر از یك بانك در كرمان كلاهبرداری كرده بود توسط پلیس فتا كرمان شناسایی شد.
سرهنگ کامبیز اسماعیلی گفت:در پی مراجعه كارمند یك بانك مبنی بر كلاهبرداری تلفنی پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا تشكیل شد.

وی افزود:به گفته شاكی یك نفر طی تماس تلفنی با بانك خود را مدیر یك شركت معرفی و در خواست جابجایی مبلغ 540 میلیون ریال از حساب شركت به حساب شخصی را داشته و متاسفانه وی هم این مبلغ را واریز كرده است.

سرهنگ اسماعیلی گفت:متهم دوباره با بانك تماس و درخواست كرده كه مبلغ حواله شده را به بانكی دیگر واریز كنند و خواستار جابجایی های مالی دیگر هم شده بود كه باعث شك كارمند بانك شده و وی با شركت های صنعتی تماس گرفته است و آنها اعلام بی اطلاعی از تراكنش های مالی اخیر كردند كه كارمند بانك متوجه كلاهبرداری می شود.

وی در ادامه افزود:طی تحقیقات فنی و كارشناسی انجام شده توسط كاراگاهان و كارشناسان این پلیس، متهم در زندان یكی از استان های شمال كشور شناسایی شد كه طی بازجویی به عمل آمده توسط افسر پرونده به بزه ارتكابی اعتراف كرد.

این مقام انتظامی گفت:متهم از طریق تلفن از داخل زندان با تماس با بانك های مختلف خود را ما فوق یا شخص رئیس سازمان یا نهاد دولتی معرفی می كرده و با انجام جلب اعتماد كاربر بانك از آنها طلب پول و مبالغ را به حساب پول شوی خود در خارج از زندان واریز می كرده است و پول شوها مبالغ را به صورت خرید سكه برداشت می كردند.

رئیس پلیس فتا کرمان در پایان هشدار داد: افراد زیادی در در داخل یا خارج زندان اقدام به كلاهبرداری تلفنی با وعده های دروغین برنده شدن در قرعه كشی و ... دست به كلاهبرداری از افراد می كنند كه نباید به آنها اعتنایی كنید.منبع : برترینها

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال