توزیع سجاده های نماز ظهر عاشورا در میدان بزرگ امام خمینی(ره)


با دیگران به اشتراک بگذارید

توزیع سجاده های نماز ظهر عاشورا در میدان بزرگ امام خمینی(ره)

خبرگزاری فارس: توزیع سجاده‌های نماز ظهر عاشورا در میدان بزرگ امام خمینی(ره)

شهردار منطقه هفت قم نقل کرد: فضاسازی عالی ایام عزاداری محرم در تمامی مناطق شهری قم بالاخص اتم مرکزی شهر و مسیرهای منتهی به حرم منزه در حال انجام است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان در راستای خدمت رسانی به عزاداران حسینی، اظهار کرد: با توجه به اینکه منطقه هفت قم میزبان تمامی دسته ها و هیات های عزاداری جهت تشرف به حرم منزه است، رئوس وظایف این منطقه در حوزه خدماتی تعریف شده است اما چندین سالی است با توجه به ظرفیت و استعداد منطقه و همکاری بسیار نزدیک سازمانهای شهرداری قم و تولیت آستانه مقدسه و هماهنگی با هیات های بزرگ قادر بوده ایم اقدامات و نقشهای فرهنگی را نیز به صورت مخصوص برنامه ریزی کنیم.

شهردار منطقه هفت قم نقل کرد: فضا سازی های صورت گرفته در میدان آستانه، صحن بزرگ امام خمینی(ره)، خیابان ارم ، بلوار عمار یاسر، میدان روح الله و بلوار زائر حال و هوایی شهر قم را آماده پذیرایی از عزاداران حسینی کرده است.

اقبالیان توزیع سجاده های نماز ظهر عاشورا، در میدان آستانه را یکی دیگر از برنامه های فرهنگی حدس زده شده خواند و اضافه کرد: با توجه به استقبال عزاداران به توزیع سجاده در سالهای گذشته، این برنامه نیز به صورت خاص در حال پیگیری است و ان شاءالله با توزیع سجاده ها در بین عزاداران، قدمی در جهت باشکوه تر به انجام رسانده شدن نماز ظهر عاشورا، برخواهیم داشت.

اقبالیان نقل کرد: ستاد خدمات و خبر دهی شهرداری منطقه هفت نیز در میدان بزرگ امام خمینی(ره) مستقر و از هفته گذشته مشغول خدمات رسانی به زائرین و عزاداران حسینی است.

*اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد*

تهیه از: پريچهر ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن غاليه خط گر سوی ما نامه نوشتی
««« »»»
گردون ورق هستی ما درننوشتی

توزیع سجاده های نماز ظهر عاشورا در میدان بزرگ امام خمینی(ره)

TT / 37 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال