http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود است

اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود است

با دیگران به اشتراک بگذارید

اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود است

خبرگزاری فارس: اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل‌سعود است

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود خواهد بود.

مراد کاظمی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: در اقدامات ددمنشانه و جنایتکارانه عربستان علیه یمن چندین عامل دخالت دارد که اقدام اخیر آن بسیار دلخراش بود و متأسفانه رسانه های غرب و ایالات متحده هم به آن توجه نکردند و برخی هم بسیار سهل از کنار آن گذشتند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: از جمله آن عوامل سرسپردگی خاندان سعودی و سران آل سعود به ایالات متحده است و به تبع آن اسرائیل غاصب که در منطقه مورد حمایت ایالات متحده است و شاهدیم که عربستان به چه صورت دارد اهداف رژیم صهیونیستی را دنبال می کند و رژیم صهیونیستی تقریبا تلاشش کمتر شده زیرا عربستان و امثال آن در حال دنبال کردن اهداف ایالات متحده هستند.

وی افزود: در واقع عربستان از سوی ایالات متحده جنگ نیابتی علیه تشیع به مخصوص جمهوری اسلامی کشورمان به راه انداخته است و احساس می کنند یمن تحت حمایت کشورمان است.

کاظمی تصریح کرد: داشتن اعتقادات تکفیری و انحرافی از دیگر عوامل اقدامات جنایتکارانه عربستان بوده که از روز اول که آل سعود در عربستان روی کار آمد و قدرت را در دست گرفت همواره در مقابل تشیع واقع بود و فتاوای منحرف مفتی های آن ها هم به دشمنی ها دامن زده و همیشه شاهد هستیم که فتواهای عجیب و غریب تکفیری و انحرافی به مخصوص مشرک خواندن شیعیان و ثواب آگاهی داشتن قتل شیعیان و… داشته اند.

وی تأکید کرد: متأسفانه با این اقدامات همواره در جهان اسلام شکاف بوجود آورده اند و امثال القاعده و داعش و … را نیز خودشان به وجود آورده و از آن ها حمایت می کنند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: بی تدبیری آل سعود از دیگر عوامل جنایت های آن ها است که در این مقطع به اوج خود رسیده و ان شاءالله حماقت ها، بی تدبیری ها و ظلم های بی پروای آن ها دامن گیر خودشان شود و این مقدمه ای برای فروپاشی و نابودی آن ها خواهد بود.

وی بیان داشت: یکی از مواردی که برای عامه مردمان نیز قابل تشخیص است اما متأسفانه تبلیغات دنیاای اجازه نمی دهد که به گوش جهانیان برسد این است که در مورد جمهوری اسلامی کشورمان که این همه آزادی به معنی قرار می داری در آن وجود دارد و حقوق بشر رعایت می شود و همه امور مردمی است هر روز گزارش حقوق بشری آماده میکنند اما در مورد عربستان که اثری از حقوق بشر در آن نیست و زنان در این کشور آزادی ندارند که در فعالیت های اجتماعی مشارکت کنند، حق حضور در انتخابات را ندارند و حتی اجازه رانندگی ندارند که این تنها در مورد زنها است و به علاوه آن مردمان در هیچ کدام از امور و سرنوشت خود و جامعه دخالت ندارند و می شود این کشور را به عنوان کشوری که هیچ خبری از حقوق بشر در آن نیست و نماد عمده بی اثری از حقوق بشر است نامید، نه گزارشگر حقوق بشری برای آن تعیین کرده اند و نه گزارش یا قطعنامه ای تاکنون صادر شده چرا که وابسته به ایالات متحده است.

کاظمی اظهار داشت: این اقدامات به این دلیل است که جمهوری اسلامی در بر می داری استقلال است و نمی خواهد وابسته به ایالات متحده باشد و غیر از مقابله و مقاومتی که در حال انجام است، چاره دیگری وجود ندارد و مردمان یمن، کشور سوریه، لبنان و .. باید حلقه مقاومت را محکم بگیرند و در برابر استکبار و ظلم و رژیم صهیونیستی و ایالات متحده بایستند.

وی ادامه داد: کوتاه فرا رسیدن، کنار فرا رسیدن و حتی مراجعه به نهادهای بین المللی هیچ خاصیتی ندارد و حتی اگر همه یمن را هم از میان برند نهادهای بین المللی هیچ گونه اقدامی نخواهند کرد اما کافی است کوچکترین اقدامی در مورد یکی از کشورهای وابسته به غرب انجام شود، قطعنامه و بیانیه صادر می کنند، حمایت ارتشی مستقیم، تعدی و .. به انجام میرسانند که این بی عدالتی و مظلومیت برای جهان اسلام و تشیع است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: وزارت خارجه کشور باید وظایف دیپلماسی خود را به انجام رساند، موضع گیری ضروری را داشته باشد و از کشورهایی که با کشورمان در ارتباط هستند خواسته شود دست به دست یکدیگر دهند تا سازمان های بین المللی را تحت فشار گذارند، اگر چه این اقدامات نتیجه نداشته باشد اما باید وظیفه خود را به انجام رساند.

براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد

گردآورنده: فروغ ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است
««« »»»
شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

اقدامات عربستان مقدمه فروپاشی آل سعود است

TT / 80 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تور ارزان نوروز 96 (داخلی و خارجی)
درخواست پناهندگی بسیاری از دیپلمات‌های ترکیه از آلمان
ستایشی دیگر، این بار قربانی توحش والدین! +عکس (15+)
کیلیپ فیلم مکالمه با عباسی درباره استعفای کاظمی و کناره گیری بازیکنان مشکی جامگان (نود ۳ آیا +( آپارات ) پخش
تور آنتالیا و ارمنستان نوروز 96
پوستر فیلم «یتیم‌خانه ایران» رونمایی شد
انتساب مختومه کردن پرونده هابه رئیس قوه قضائیه کذب است
۱۳ درمان خانگی برای پیشگیری و درمان تبخال
تنها نوابغ و مبتلایان اسکیزوفرنی می توانند به این سه سوال به درستی پاسخ دهند.
تورهای داخلی ارزان قیمت و لحظه آخری نوروز 96
علیرضا حیدری: با لگد زدن به دیوار در باز نمی‌شود!
وزیر نیرو: سود بانکی در کشورهای همسایه ۲ تا ۳ درصد است
چگونه بیشتر عضله سازی کنیم؟
۱۰ استفاده جالب ومفید از آسپرین که تا به حال نمی دانستید.
بیکاری یک میلیون فارغ‌التحصیل در سال جاری
آخرین خبرها از کارخانه‌های«ارج»،«آزمایش» و «پارس‌الکتریک»
داعش از هیفا وهبی تقاضای جهاد نکاح کرد + تصاویر
کیلیپ فیلم ایرج مهدیان رمز من(به همراه متن) +( آپارات ) پخش
تصاویری کمیاب از الهام حمیدی
تست هوش جالب معمای چوب کبریتی
تبلیغات