اولین جشنواره هنری ادبی نماز ظهر عاشورا در دانشگاه یزد برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

اولین جشنواره هنری ادبی نماز ظهر عاشورا در دانشگاه یزد برگزار می شود

خبرگزاری فارس: اولین فستیوال هنری ادبی نماز ظهر عاشورا در دانشگاه یزد برگزار می‌شود

معاونت فرهنگی و اجتماعی با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد، اولین فستیوال هنری ادبی نماز ظهر عاشورا را در این دانشگاه برگزار می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه یزد، اصلیترین اهداف این فستیوال گسترش معنویت با محوریت نماز و اقامه مجلس عزای اباعبدالله(ع)، ترویج و تعمیق فرهنگ اقامه نماز به عنوان شعار و هدف قیام امام حسین(ع)، ترفیع جایگاه نماز، تقویت مبانی فرهنگ اقامه نماز مبتنی بر قیام امام حسین(ع) با هدف ترویج نماز و ارتقای فضایل اخلاقی و اهتمام به امر به معروف و نهی از منکر در گسترش نماز و نیایش به عنوان شعار قیام امام حسین(ع) در دانشگاه یزد است.

بر اساس این گزارش، همه دانشگاهیان دانشگاه یزد که تمایل دارند در این فستیوال شرکت کنند، قادر هستند آثار خود را در بخش های نقاشی، شعر، فیلم نامه، نماهنگ، قصه کوتاه، فیلم کوتاه، خط نستعلق، دل نگاشته، تابلو فرش، معرق، منبت کاری، طراحی، پوستر، قلم خانمی، چرم کاری، مینیاتور، خط تذهیب حداکثر تا ۳۰ آذر ماه به دبیرخانه فستیوال ارسال کنند.

شرکت کنندگان باید آثار غیر حجمی خود را در قالب لوح فشرده و یا از طریق ایمیل معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی farhangi@yazd.ac.ir و آثار حجمی خود را به دبیرخانه امور فرهنگی دانشگاه تحویل دهند.

اختتامیه این فستیوال در اسفند ماه سال جاری به انجام رسانده خواهد شد و به خوب ترینهای هر رشته جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

متقاضیان برای شرکت در فستیوال و کسب اطلاعات بیشتر و شرایط شرکت در هر بخش قادر هستند به وب سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد به نشانی farhangi.yazd.ac.ir مراجعه کنند.

***انتهاي مطلب***

نگارش از : لادن ی.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز سر غيب کس آگاه نيست قصه مخوان
««« »»»
کدام محرم دل ره در اين حرم دارد

اولین جشنواره هنری ادبی نماز ظهر عاشورا در دانشگاه یزد برگزار می شود

TT / 39 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال