قصه برگشت بهروز وثوق به کشورمان ایران در کلام آقای پرویز پرستویی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماجرای برگشت بهروز وثوق به ایران از زبان پرویز پرستویی

خیلی تلاش کردم دولت زمان شرایطی را محیا کند امیدوارم به این نتیجه برسند ما نمیتونیم با بهروز وثوق دشمن باشیم و بهروز هم هیچ زمان دشمن ما نبوده و نیست

بهروز وثوقی بازیگر معروف و دوست داشتنی ایرانی خیلی کمتر رقم میخورد نامش به صورت مجلسی انتشار داده شود . خیلی از دست اندرکاران هنر با مصلحت فکر کنی حتی حضور نمی دارند اسم بهروز وثوق را بر سر زبان بیاورند اما پرویز پرستویی در گفت و گو اخیر خود نه تنها یادی از بهروز وثوق کردند بلکه این قول را دادند یک روزی اگر شرایط محیا شود بهروز را به کشورمان فرا میخواند .

تصویر و عکس داستان برگشت بهروز وثوق به کشورمان از زبان پرویز پرستویی
داستان برگشت بهروز وثوق به کشورمان از زبان پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در رابطه با بهروز وثوق گفت : بهروز یک بدعت هنرپیشگی را با فیلم قیصر ابداع کرده است . هرجایی که هست نامش خوش و گرامی باد هیچ به وحشت افتی از آوردن اسمش ندارم الارقم مشکلاتی که راجب اش میسازند . ارادت خاصی نسبت به بهروز وثوق دارم, هنوز با ایشان در تماس هستم هم من و هم بهروز خیلی دوست داریم شرایطی محیا شود کنار یکدیگر بازی کنیم .

پرویز پرستویی در رابطه با حضور هنرپیشگان قبل از انقلاب توضیح داد : خیلی از هنرپیشگان حال حاضر سینما و تلویزیون هنرپیشگان قبل از انقلاب بودند مثل سعید راد , خدا بیامرز ایرج می توانی , جمشید مشایخی و …. که کارهای قابل بحثی را اجرا کردند اما همچنان در سینما و تلویزیون بدون هیچ معضلی کار میکنند .

خیلی تلاش کردم دولت زمان شرایطی را محیا کند امیدوارم به این نتیجه برسند ما نمیتونیم با بهروز وثوق دشمن باشیم و بهروز هم هیچ زمان دشمن ما نبوده و نیست . اتفاقا خیلی هم با اعتقاد به زندگی خود ادامه می دهد اما معضلات و حاشیه ها اجازه محیا شدن شرایط را نمی دهد .

انتهاي مطلب

نگارش از : مرجان و.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه بی‌سامان نمايد کار ما سهلش مبين
««« »»»
کاندر اين کشور گدايی رشک سلطانی بود

قصه برگشت بهروز وثوق به کشورمان ایران در کلام آقای پرویز پرستویی

TT / 52 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات