برگزاری مراسم قصه خوانی در کتابخانه جاویدالاثر کاظم اخوان رباط کریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری مراسم قصه خوانی در کتابخانه جاویدالاثر کاظم اخوان رباط کریم

خبرگزاری فارس: برگزاری مراسم قصه‌خوانی در کتابخانه جاویدالاثر کاظم اخوان رباط کریم

مسؤول کتابخانه عمومی جاویدالاثر کاظم اخوان گفت: به همت کتابدار این کتابخانه، مراسم قصه‌خوانی و مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی جاویدالاثر کاظم اخوان رباط کریم به انجام رسانده شد.

مسؤول کتابخانه کاظم اخوان شهرستان رباط کریم امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: مراسم قصه خوانی و مسابقه نقاشی در بخش خردسال و با حضور اعضا در کتابخانه عمومی جاویدالاثر کاظم اخوان به انجام رسانده شد.

محبوبه خانی بیان کرد: در ابتدای این مراسم قصه ای از دو کتاب «آش نذری» نگاشته طاهره خردور و «یاران کوچک امام حسین(ع)» نگاشته سید احمد موسوی برای کودکان شناسایی و بازخوانی شد و در ادامه این مراسم کودکان به به وحشت افتیم نقاشی از قیام عاشورا توجه کردند.

وی تصریح کرد: در پایان این مراسم، عسل باباکردی یکی از خردسالان عضو این کتابخانه به شناسایی کتاب «هلوی شکمو و مراسم کرم ها» نگاشته هاجر وقتی پرداخت.

مسؤول کتابخانه کاظم اخوان شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ سازی صحیح در بین کودکان و نوجوان بتوانیم کتاب خوانی را در بین آنها ترویج دهیم.

خانی گفت: در این راستا باید از تمام اقدامات ممکن بهره برد و به دلیل داشت که برای موثری بیشتر این امر باید به جذابیت های کتاب خوانی اضافه کرد.

وی در پایان متذکر شد: نسل فعلی به دلایل گوناگون از جمله وجود فضای جایزی از کتاب خوانی و مطالعه دور شده اند که این امر یک ناهنجاری به حساب مییاید و در فرا رسنده عارضه های نامناسبی را در پی خواهد داشت.

***********************************

گردآوری از: بهاره و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صوفی شهر بين که چون لقمه شبهه می‌خورد
««« »»»
پاردمش دراز باد آن حيوان خوش علف

برگزاری مراسم قصه خوانی در کتابخانه جاویدالاثر کاظم اخوان رباط کریم

TT / 41 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال