تشریح عملکرد اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشریح عملکرد اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس

خبرگزاری فارس: تشریح عملکرد اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس

شهردار قدس عملکرد شهریورماه اداره حمل و نقل و ترافیک این نهاد را تشریح کرد.

محمدصادق کولیوند امروز در نقل کرد وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران عملکرد شهریورماه اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: برنامه های متنوعی در حوزه های گوناگون شهرداری شهر قدس صورت می گیرد که از گستردگی و تنوع بسیاری برخوردار است.

شهردار قدس بیان کرد: بسیاری از این امور شاید در نگاه اول تهیه کند دیده شود اما به واقع بسیاری از همین موارد صورت گرفته عموماً در خصوص موضوعاتی که با مردمان در ارتباط مستقیم است مانند موضوعات ترافیکی ایجاب میکند که بهبود عالی ای را شاهد بوده و رضایتمندی شهروندان را در پی داشته باشد.

وی تصریح کرد: نصب بیش از ۳۰۰ عدد علائم و تابلوهای ترافیکی و نصب تابلوهای راهنمای مسیر در بلوار شهید همدانی، مدافعین حرم، بلوار بهشت و بلوار زیتون، نصب ۱۲ عدد تابلوی جان پناه و ۱۰ عدد بال کبوتری در خیابان بهشت، نصب ۱۳ عدد جان پناه یا حاشیه نما در خیابان بهشت، نصب ۹ عدد تابلوی بال کبوتری در خیابان بهشت و نصب هشت عدد تابلوی سرعت گیر از جمله اقدامات صورت گرفته اداره حمل و نقل و ترافیک این شهرداری در ماه شهریور سال جاری بوده است.

کولیوند خاطرنشان کرد: نصب تابلوی سرعت گیر همراه با پایه در خیابان پاسداران حرم، نصب دو عدد حاشیه نما در بلوار بهشت، نصب پنج عدد تابلو دوربرگردان در بلوار بهشت و تابلوهای راهنما در خیابان زیتون، میدان امام حسین (ع) و بلوار نسترن از دیگر اقدامات این کلکسیون بوده است.

وی نقل کرد: از دیگر مواردی که این واحد در هر لحظه در خصوص آن گام برمی دارد بررسی نیازهای معابر شهر و تجهیز آنها در کمترین وقت امکان می دارد تا شهروندان و میهمانانی که از این شهرستان تردد می کنند، بتوانند به خوبی مسیر خود را یافته و حرکت آسانی در معابر داشته باشند.

شهردار قدس ادامه داد: در بسیاری از موارد انجام شده توسط این واحد تعاملاتی بسیار ارزنده با دیگر نهادها و ادارات شهرستان انجام می شود تا امور به صورت مطلوب صورت بگیرد که در این راستا ضروری است به رنگ آمیزی و اجرای بلوک های عابر پیاده در مقابل مدارس سطح شهر طی لیست ارسالی از سوی اداره تعلیم و پرورش به مناسب بازگشایی مدارس در خیابان نفت روبه روی مدرسه سمیه و مدرسه اطاعتی دو ردیف، کوچه شهید حیدری روبه روی هنرستان چمران یک ردیف و اجرای یک ردیف بلوک عابر پیاده در انتهای گلبرگ جنوبی روبه روی هنرستان نعیم اشاره کرد.

وی اضافه کرد: همچنین ۱۲ نکته دیگر نیز اجرای بلوک عابر پیاده خیابان مفتح شمالی جلوی مدرسه شهید تقی زاده، خیابان تختی سرخه حصار روبه روی مدرسه عفاف، خیابان ۳۰ متری خیابان ۲۴ متری سجاد روبه روی مدرسه تهیه کنم بخت، شاه بوداغیان روبه روی مدرسه سید حبیب مرتضوی، میدان بهاران، خیابان جانبازان و مدرسه یاسین در خیابان دلگشا، خیابان دانش آموز، بلوار امام حسین (ع)، ۳۰ متری شورا روبه روی کوچه ایثار کوچه بوستان دوم چهار ردیف، خیابان چمن روبه روی مدرسه امام حسین (ع)، خیابان کاووسیه جنب اداره برق روبه روی مدرسه شهید نوری، خیابان طالقانی روبه روی مدرسه شهدای کاووسیه و مدرسه امام سجاد (ع) بوده است.

کولیوند اظهار کرد: از دیگر برنامه هایی که اداره حمل و نقل و ترافیک طی یک ماه شهریور ما به آن مبادرت ورزیده است نصب چراغ های چشمک خانم در سطح شهر در بلوار شهید همدانی، خیابان بهشت و تعمیر و نصب چراغ معکوس شمار نصب شده در خیابان گودرزی بوده است.

وی بیان کرد: تعمیر و روشن کردن چراغ های چشمک خانم در بلوار انقلاب، ۳۰ متری شورا روبه روی شهرداری، تقاطع شاه بوداغیان و مرتب کردن چراغ های تقاطع نیروی انتظامی ۳۰ متری شورا، نظارت بر اجرای سرعت گیرهای استاندارد آسفالتی در سطح شهر، جابه مکانی نیوجرسی های سطح شهر، نصب و تعویض علامت های ترافیکی در زیرگذر آلیش گاز و اجرای کنارگذر با نیوجرسی به جهت پیش گیری از تخلیه نخاله در انتهای خیابان دلگشا از دیگر امور انجام شده توسط این اداره است.

شهردار قدس در پایان متذکر شد: این اداره برای اجرای برنامه های شهرستانی و محول شده هماهنگی ها و تعاملاتی را نیز با ادارات مربوطه به حوزه حمل و نقل و ترافیک داشته است که اهم این برنامه ها با پلیس راهور و تعلیم و پرورش انجام شده است و آخرین برنامه ای که در این خصوص صورت گرفته برگزاری همایش همیاران پلیس با حضور مسؤولان شهرستان در تالار شهید دهنو تعلیم و پرورش بوده است.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد-

نگارنده: كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد از خروج رياحين چو آسمان روشن
««« »»»
زمين به اختر ميمون و طالع مسعود

تشریح عملکرد اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس

TT / 39 — TP / 5%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال