وجود ۱۷۰۰ جاذبه گردشگری در همدان فرصت مغتنم درآمدزایی


با دیگران به اشتراک بگذارید

وجود ۱۷۰۰ جاذبه گردشگری در همدان فرصت مغتنم درآمدزایی

خبرگزاری فارس: وجود 1700 جاذبه جهانگردی در همدان فرصت مغتنم درآمدزایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استان همدان از وجود یک‌‌ هزار و ۷۰۰ جاذبه جهانگردی به عنوان فرصت درآمد‌زایی در استان یاد کرد و نقل کرد: استان همدان تشنه سرمایه‌گذاری است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از تویسرکان، رضا قیاسی شامگاه امروز در شورای اداری تویسرکان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی ضامن بقا و دوام نظام ماست، اظهار کرد: تحقق این اصلی همانند دوره پاسداری مقدس همت و هم اضافه کنی همگانی را می طلبد.

وی درون زایی، دانش محوری و عدالت محوری را از رویکردهای اقتصاد مقاومتی آگاهی داشت و بیان کرد: اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده بهینه از فرصت ها در جهت تولید و رونق اقتصاد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استان همدان با تاکید بر جذب و حمایت از سرمایه گذار در سطح استان، در خصوص میزان سرمایه گذاری در ۳۰ ماه نخست کار دولت تدبیر و امید اظهار کرد: ۸ هزار میلیارد تومان در قالب ۳۰ نقش بزرگ در این مدت در همدان سرمایه گذاری صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با برگزاری ۸۹ نشست در استان ۷۰۱ نقش مصوبه گرفته است، نقل کرد: در کارگروه رونق تولید که با هدف پیگیری تسهیلات در استان فعال شده، یک هزار و ۷۰۱ تقاضا در سامانه بهین کشف کن به تصویب رسانده شده است.

قیاسی با اشاره به فرصت های مغتنم و موقعیت خاص همدان، وجود هفت آزاد راه و دو ریل راه آهن از زیرساخت های راه دسترسی در همدان را یادآور شد و نقل کرد: از ابتدای دولت یازدهم پرواز هواپیما از همدان به مکه، دبی و مشهد صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه ۹۵۰ هزار هکتار از اراضی همدان زیر کشت است، نقل کرد: استان همدان در بهره وری از خاک رتبه دوم کشور را دارد که باید در بهره گیری از دیگر ظرفیت ها چون جهانگردی به نحو مطلوب وارد شویم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استان همدان از وجود یک هزار و ۷۰۰ جاذبه جهانگردی به عنوان فرصت درآمد زایی در استان یاد کرد و با اشاره به اینکه در بخش صنعت توریسم در همدان کم کار شده است، تصریح کرد: استان همدان تشنه سرمایه گذاری است، ما باید در بحث صنعت جهانگردی سرمایه گذاری کنیم چراکه در این حوزه پتانسیل فوق العاده ای داریم.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : شهداد ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که انگشت نمايی به کرم در همه شهر
««« »»»
وه که در کار غريبان عجبت اهماليست

وجود ۱۷۰۰ جاذبه گردشگری در همدان فرصت مغتنم درآمدزایی

TT / 50 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال