بزرگترین مار آناکوندای دنیا در کشور برزیل (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بزرگترین مار آناکوندای جهان در برزیل

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس بزرگترین مار آناکوندای دنیا در کشور برزیل

بزرگترین مار آناکوندای دنیا در کشور برزیل 

مارهای پیتون و آناکوندا در دنیا بزرگترین مارها هستند و در کشور برزیل یک غول ۱۰ متری آناکوندا یافته شده است که ترسناک است. دانشمندان بزرگترین مار آناکوندای دنیا را در کشور برزیل یافتند.به نقل از نیچر، این هیولای ۱۰ متری هنگامی کشف شد که کارگران آپارتمانی در انفجار غاری در کشور برزیل کامیاب به کشف این مار عظیم شدند. این منطقه دورانی جنگل‌ بوده و در حال حاضر ساخت‌وساز بر روی آن شروع شده است.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بزرگترین مار آناکوندای دنیا در کشور برزیلطولانی‌ترین ماری که تاکنون به دام افتاده است به نام مدوزا بوده که در کانزاس سیتی شکار و در گینس به تصویب رسانده شده و طول آن ۲۵ فوت بوده است.مار آناکوندا در مناطق گرمسیری جنوب امریکا زندگی می‌کند و در حال حاضر چهارگونه از آن به نام‌های آناکوندای سبز، زرد، تیره خالدار و بولیوی شناخته شده است.

این مار عظیم‌الجثه در معرض خطر و اصلی ترین تهدید برای این حیوان جنگل‌زدایی و شکار پوست برای تولید محصولات تجاری است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات