http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تریلر بسته الحاقی جدید Star Wars: The Old Republic

تریلر بسته الحاقی جدید Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic یک بازی MMO رایگان و عظیم است که در دنیای جنگ ستارگان جریان داشته و توسط استودیو بایوور ساخته شده است و الکترونیک آرتز هم در سال ۲۰۱۱ آن را برای رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر کرده است. البته این بازی اشتراک پولی هم دارد و کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی از مزایای نسخه Premium بازی بهره ببرند. بایوور از زمان انتشار بازی با عرضه آپدیت‌ها و DLC‌ها از آن حمایت کرده است که جدید‌ترین این بسته‌های الحاقی، Knights of the Eternal Throne نام دارد.

سازندگان دیروز با انتشار تریلری اعلام کردند که این بسته الحاقی در تاریخ ۱۲ آذر (۲ دسامبر) عرضه خواهد شد. در این DLC گیمر در نقش یک جنگجوی حرفه‌ای و با‌سابقه قرار می‌گیرد که باید برای تصاحب تاج و تخت، باید نیرو‌های تاریکی و پادشاه والکوریون (Valkorion) و همسر وی یعنی ملکه وایلین (Vaylin) را شکست دهد. تریلر جدید بسته الحاقی هم که «خیانت» نام دارد، بسیار زیبا است و در آن شاهد هستیم که چطور یک جنگجوی جوان به سمت ارتش تاریکی جذب می‌شود.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

منبع: زومیت
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg