معرفی ۲۹۳ متقاضی تسهیلات کشاورزی به بانک ها


با دیگران به اشتراک بگذارید

معرفی ۲۹۳ متقاضی تسهیلات کشاورزی به بانک ها

خبرگزاری فارس: معرفی 293 متقاضی تسهیلات کشاورزی به بانک‌ها

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل گفت: ۲۹۳ نفر از متقاضیان تسهیلات نقش مکانیزاسیون کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۳۱ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال به بانک کشاورزی شناسانده شدند.

سیداحمد طاهری امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل با اشاره به معرفی متقاضیان تسهیلات نقش مکانیزاسیون کشاورزی بابل به بانک ها اظهار کرد: معرفی شدگان تسهیلات کمباین ۱۳۶ نفر هستند که با اعتبار ۹۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به بانک های عامل شناسانده شدند.

وی اضافه کرد: برای تهیه کرد تراکتور و پادلر نیز ۸۹ نفر با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال متقاضی دریافت تسهیلات هستند.

رئیس جهاد کشاورزی بابل خاطر نشان کرد: در بخش تهیه کرد دیگر ادوات کشاورزی نیز برای تهیه کرد تیلر ۶۴ نفر با اعتبار ۵ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال و همچنین سایر ادوات نظیر سمپاش و نشاکار نیز چهار نفر با اعتبار ۴۳۴ میلیون به بانک ها شناسانده شدند.

وی گفت: از بین معرفی شدگان تاکنون ۱۴۰ نفر از متقاضیان با مجموع اعتباری ۵۸ میلیارد و ۵۳۰ ریال کامیاب به دریافت تسهیلات مربوطه شدند و بقیه در حال تکمیل پرونده، طی فرایند اداری به بانک هستند.

**************

نگارنده : بيژن د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به عجب علم نتوان شد ز اسباب طرب محروم
««« »»»
بيا ساقی که جاهل را هنيتر می‌رسد روزی

معرفی ۲۹۳ متقاضی تسهیلات کشاورزی به بانک ها

TT / 18 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال