شرکت مشترک جمهوری آذربایجان و روسیه در حوزه حمل و نقل ریلی تاسیس شد


شرکت مشترک جمهوری آذربایجان و روسیه در حوزه حمل و نقل ریلی تاسیس شد پول‌نیوزدر نشست روز دوشنبه مسوولان راه آهن جمهوری آذربایجان و شرکت سهامی خاص ‘روس آگروترانس ‘ روسیه در باکو تاسیس شرکت مشترک ‘آذروس ترانس ‘ دو کشور اعلام شد .

در این نشست هدف از تاسیس این شرکت مشترک افزایش سهم حمل و نقل ریلی میان کشورهای روسیه ، جمهوری آذربایجان ، ایران ، گرجستان و ترکیه عنوان شده است . 

روس آگرو ترانس شرکت عمده روسیه در حمل و نقل غله و محصولات کشاورزی دیگر به شمار می رود . 

در این نشست همچنین اعلام شد ، شرکت مشترک ‘ آذ روس ترانس ‘ برنامه ریزی کرده است در حمل و نقل غله و محصولات کشاورزی دیگر ، مصالح ساختمانی ، کودهای کشاورزی ، چوب ،کانتینرها و محموله های مایع در منطقه بطور فعالی مشارکت کند . 

حاضران این نشست همچنین ابراز امیدواری کردند ، تاسیس این شرکت مشترک به افزایش حجم حمل و نقل ریلی میان جمهوری آذربایجان ، ایران ، روسیه ، گرجستان و ترکیه و نیز در قالب دالان حمل و نقل شمال – جنوب کمک کند . 

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال