فروختن نوت ۷ در کشور استرالیا و قاره اروپا تعلیق شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

فروش نوت ۷ در استرالیا و اروپا تعلیق شد

مقامات شرکت سامسونگ رسما تأیید کردند به دنبال انفجار مجدد نوت ۷ برنامه به فروش رسان و جایگزینی فبلت پرچم‌دار ۲۰۱۶ کمپانی کره‌ای را در هلند به حالت تعلیق در آورده‌اند.
خبرآنلاین: مقامات شرکت سامسونگ رسما تأیید کردند به دنبال انفجار مجدد نوت ۷ برنامه به فروش رسان و جایگزینی فبلت پرچم‌دار ۲۰۱۶ کمپانی کره‌ای را در هلند به حالت تعلیق در آورده‌اند.

بعد از پخش خبر تعلیق عرضه نوت ۷ در هلند، سم موبایل{لینک} تأیید کرد به فروش رسان و عرضه نوت ۷ تا اطلاع ثانوی در این کشور تعلیق شده است.

از سوی دیگر ۳ اپراتور بزرگ استرالیایی به دنبال تصمیم اپراتورهای آمریکایی مانند AT&T، تی-موبایل و ورایزون، دست از به فروش رسان و عرضه نوت ۷ برداشته‌اند. بر این اساس اپراتورهای Telstra، وودافون و Optus با پخش بیانیه‌های مجلسی اعلام کردند برنامه‌های تعویض نوت ۷ را به حالت تعلیق درآورده و از به فروش رسان نوت ۷ جایگزین خودداری می‌کنند.

*نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد*

تهیه از: آرمين غ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

راهيست راه عشق که هيچش کناره نيست
««« »»»
آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نيست

فروختن نوت ۷ در کشور استرالیا و قاره اروپا تعلیق شد

TT / 24 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات