پیروزی کشور فرانسه در منزل کشور هلند با گلزنی پوگبا


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروزی فرانسه در خانه هلند با گلزنی پوگبا

تیم ملی فرانسه در دیداری از مرحله مقدماتی جام دنیاای ۲۰۱۸، در خانه هلند با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس پیروزی فرانسه در خانه هلند با گلزنی پوگبا

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار هر تیم در یک نیمه از بازی تیم برتر میدان بود اما در نهایت این خروس ها بودند که با گل تماشایی پل پوگبا به پیروزی رسیدند.

دو تیم بازی را حمله ای آغاز کردند اما پس از سپری کردن دقایق ابتدایی، این فرانسوی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۱۳ قادر میبودند به گل برسند اما ضربه کوین گامیرو را استکلنبرگ کنترل کرد.

خوب تری تیم مهمان ادامه داشت و بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در دقیقه ۳۰ و روی یک غافلگیری، به گل رسیدند. اشتباه مدافع هلند، توپ را در میانه زمین این تیم به پوگبا رساند و او هم با یک شوت تماشایی از فاصله ۳۰ متری، استلکنبرگ را مغلوب کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس پیروزی فرانسه در خانه هلند با گلزنی پوگبا

پس از این گل هم خوب تری فرانسوی ها ادامه یافت و در دقایق پایانی نیمه اول این تیم یک موقعیت گلزنی دیگر هم داشت اما در نهایت در نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هلندی ها خوب تری آغاز کردند؛ هرچند این فرانسه بود که می توانست روی همکاری پوگبا و گامیرو به گل دوم برسد اما حضور به موقع استکلنبرگ، مانع از گلزنی خروس ها شد.

هر چه از دقایق بازی سپری می شد، فشار هلند افزایش مییافت و بازیکنان این تیم چندین بار تا آستانه زدن گل تساوی جلو رفتند اما واکنش های خوب لوریس، مانع از رسیدن آنها به گل می شد؛ از جمله در ثانیه های پایانی که دروازه بان پیشکسوت فرانسه با تصویر و عکس العملی زیبا، ضربه ممفیس دیپای را دفع کرد. در نهایت بازی با همان نتیجه ۱-۰ به پایان رسید تا شاگردان دشان به سه امتیاز شیرین این دیدار خارج از خانه برسند.

******************

مسئول متن : ساسان ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شهر خاليست ز عشاق بود کز طرفی
««« »»»
مردی از خويش برون آيد و کاری بکند

پیروزی کشور فرانسه در منزل کشور هلند با گلزنی پوگبا

TT / 39 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال