جبل الطارق 0-6 بلژیک؛ شش تایی کردن جبل الطارق با شروع گل‌زنی از ثانیه 6


طرفداری– در شب هت‌تریک بنتکه، بلژیک با شش گل جبل الطارق را شکست داد. 

درحالی که جبل الطارق در دو دیدار قبلی خود 7 گل دریافت کرده بود و بدون امتیاز در قعر جدول قرار داشت، بلژیک با  6 امتیاز و شرایطی خوب به‌مصاف جبل الطارق رفت. در همان ابتدای بازی و در ثانیه 6، کریستین بنتکه با یک ضربه پای چپ، موفق شد دروازه جبل الطارق را باز کند. 19 دقیقه بعد، اکسل ویتسل گل دوم را به‌ثمر رساند و در اواخر نیمه اول و دقیقه 43 بازی بود که بنتکه موفق شد گل سوم بلژیک را با یک ضربه پای چپ از داخل محوطه جریمه، روی پاس توماس مونیر به‌ثمر برساند. 

جبل الطارق 0-6 بلژیک؛ شش تایی کردن جبل الطارق با شروع گل‌زنی از ثانیه 6

در نیمه دوم نیز شرایط تغییری نکرد و در یک بازی یک طرفه، این‌بار مرتنس موفق شد گل چهارم بلژیک را وارد دروازه جبل الطارق کند. چهار دقیقه بعد و در دقیقه 55 نیز بنتکه کار خود را تمام کرد و با زدن گل سوم، در برابر جبل الطارق هت‌تریک کرد. پیش از این بازی، بنتکه برای 562 روز بود که برای تیم ملی بلژیک گل‌زنی نکرده بود. در نهایت نیز ادن هازارد موفق شد گل ششم بلژیک را در دقیقه 79 به‌ثمر برساند تا وضعیت این تیم در جدول از نظر تفاضل گل مساعد شود و بالاتر از یونانِ 9 امتیازی، به‌دلیل تفاضل گل در صدر بماند.  

بازی بعدی بلژیک در برابر استونی است و جبل الطارق نیز به‌مصاف قبرس خواهد رفت. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات