سوئد 3 – 0 بلغارستان؛ شکار شیر در اسکاندیناوی


اختصاصی طرفداری- دو تیم فوتبال سوئد و بلغارستان در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و از گروه A این مسابقات در قاره اروپا به مصاف یک دیگر رفتند. این بازی در ورزشگاه فرندز آرنا شهر سولنا برگزار شد.

گزارش بازی

طبق آنچه که قابل پیش بینی بود سوئد بازی را بهتر آغاز کرد. اولین موقعیت آبی و زرد ها با ضربه سر مارکوس برگ ایجاد شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقایقی بعد مارکوس برگ در نقش سازنده ظاهر شد و سانتر او با ضربه سر تویوونن همراه شد اما دروازه بان حریف توپ را مهار کرد.

ثانیه هایی بعد نوبت دورماز بود تا دروازه حریف را با خطر مواجه کند اما شوت پای چپ او راهی به دروازه نداشت. بعد از آن بازی کمی آرام تر شد اما سوئد همچنان تیم برتر زمین بود. دقیقه 29 بوژیکوف اولین موقعیت بلغار ها را ایجاد کرد اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد شوت پای راست برگ دروازه بلغارستان را به لرزه در آورد اما بازهم توپ به تور نرسید. 3 دقیقه بعد نیز خود او موقعیت خیلی خوبی از فاصله ای نزدیک به خط دروازه داشت اما بازهم موقعیت از دست رفت.

دقیقه 39 روی حرکتی خوب از سمت چپ خط دفاعی بلغارستان و پاس در عرض بازیکنان سوئد، تویوونن روی یک ریباند دورن شش قدم صاحب توپ شد و راحت ترین کار ممکن را انجام داد و توپ را وارد دروازه کرد.

سوئد 3 - 0 بلغارستان؛ شکار شیر در اسکاندیناوی

دقیقه 42 بازیکنان بلغارستان با یک شوت سهمگین دروازه میزبان را تهدید کردند اما گل تساوی به ثمر نرسید

در دقایق آخر نیمه اول، میزبان به گل دوم رسید. روی حرکت دیگری از سمت چپ خط دفاع بلغارستان و پاس کات بک کرفت، هیلمارک با یک ضربه دقیق گل دوم را به ثمر رساند.

در نیمه دوم هم سوئد تیم برتر بود. دقیقه 50 شوت دورماز توسط دروازه بان بلغار ها مهار شد تا اختلاف همان 2 گل بماند.

دقیقه 58 اما تاج داران گل سوم را هم زدند. روی یک ضربه کرنر بازهم ضعف بازیکنان بلغار نمایان شد و پس از ضربه سر تویوونن توپ دورن شش قدوم به لیندلاو رسید و او هم توپ را به گل بدل کرد.

سوئد 3 - 0 بلغارستان؛ شکار شیر در اسکاندیناوی

بعد از گل سوم هم بازی در اختیار میزبان بود و آن ها چند موقعیت را ایجاد کردند. در ادامه بازی هم خطر جدی رخ داد و بازی با همان 3 گل به پایان رسید.

آمار بازی

سوئد 3 - 0 بلغارستان؛ شکار شیر در اسکاندیناوی

اطلاعات کامل بازی را اینجا بخوانید

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال