سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد/ شمس ناتری دوباره سرپرست شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد/ شمس ناتری دوباره سرپرست شد

خبرگزاری فارس: سرپرست تازه اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن شناسانده شد/ شمس‌ناتری دوباره سرپرست شد

بابک شمس‌ناتری به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن معارفه شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان تنکابن، بابک شمس ناتری برای دومین بار به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد یکی از شهرستان های غرب مازندران معارفه شد، وی در حالی سکان هدایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن را عهده دار شد که پیش از این سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر بود و از این سمت تودیع شده بود.

مسئول واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران امشب در این مهمانی طی سخنانی نقل کرد: براساس برنامه ریزی های عالی ای که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای توسعه فرهنگ صورت گرفته است تلاش می کنیم تا فرهنگ عمومی به فرهنگ قرآنی مبدل شود و مردمان ما به مخصوص نسل فرا رسنده هرچه بیشتر با قرآن و مفاهیم آن مانوس شوند.

محمد فوقی اظهار کرد: گسترش فعالیت های مجامع قرآنی، برگزاری همایش ‎ها و مسابقات مخصوص قرآنی از جمله این برنامه ها هستند که در شهرستان ها و با مدد و همکاری برخی نهاد ها مانند تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه و نیز شهرداری ها و نهاد نماز جمعه فعال و در حال بسط و گسترش هستند.

فوقی یادآور شد: بابک شمس ناتری از نیروهای جوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و در بر می داری تجربه سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در سال های اخیر است.

همچنین در حاشیه این برنامه سرپرست تازه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن طی سخنانی نقل کرد: با شناختی که از ظرفیت های بالای فرهنگی ـ هنری تنکابن دارم این امیدواری وجود دارد با تعامل خوب مسؤولان شهرستان کارهای خوبی در حوزه فرهنگ و هنر صورت پذیرد و برای این منظور با مدد و تخصص همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تلاش می کنیم گام های نقش می داری در توسعه فرهنگ و هنر صورت گیرد.

بابک شمس ناتری در ادامه با تقدیر از زحمات صفر قاسمی رد این اداره نقل کرد: براساس آموزه های دین مبین اسلام مسؤولیت یک امانت است و ما در برابر مردمان باید پاسخگو باشیم و آگاهی بداریم این مسؤولیت ها دائمی نیستند و در زمان مقتضی باور آن را به اهلش بسپاریم همانطوری که حضرت علی(ع) به مالک اشتر پیشنهاد دادند: اگر این پست ها ماندنی بودند امروز به ما سپرده نمی شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در این برنامه از خدمات حجت الاسلام صفر قاسمی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن قدردانی شد و بابک شمس تاتری به عنوان سرپرست تازه این اداره معرفی و آغاز به فعالیت کرد.

****************

مطلب از : بهنوش ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياد باد آن که نگارم چو کمر بربستی
««« »»»
در رکابش مه نو پيک جهان پيما بود

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد/ شمس ناتری دوباره سرپرست شد

TT / 61 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال