افتتاح مدرسه خیر ساز در شهرستان اردل با عنوان «ایران من»


با دیگران به اشتراک بگذارید

افتتاح مدرسه خیر ساز در شهرستان اردل با عنوان «ایران من»

خبرگزاری فارس: راه اندازی مدرسه خیر ساز در شهرستان اردل با عنوان «کشورمان من»

مدیر کل تعلیم وپرورش استان چهار محال و بختیاری از راه اندازی مدرسه خیر ساز در روستای نو ترکی در شهرستان اردل با عنوان «کشورمان من» گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از استان چهارمحال و بختیاری به نقل از روابط عمومی تعلیم و پرورش استان، بهروز امیدی با اعلام این خبر اظهار داشت: مدرسه ۶ کلاسه در روستای نوترکی در شهرستان اردل تحت عنوان «کشورمان من» با حضور نائب رئیس اتاق تبلیغاتی کشورمان، مدیر عامل کانون خیریه مهرگیتی و مسؤولان استان و شهرستان اردل راه اندازی شد.

وی ادامه داد: این مدرسه در زمین «ملکشاه کیانیان » از فرهنگیان این شهرستان به مساحت ۸۰۰ متر مربع که به یاد مادر مرحومش، «بانو بی بی قمر کیانی»، وقف کرد، ساخته شد.

مدیر کل تعلیم وپرورش استان چهار محال و بختیاری خاطر نشان کرد: این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از سوی اداره باز سازی و تجهیز مدارس استان و سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین مدرسه ساز برای استفاده دانش آموزان ابتدایی نکته بهره برداری قرار گرفت.

**با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز**

نگارش: پرهام ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تنت را ديد گل گويی که در باغ
««« »»»
چو مستان جامه را بدريد بر تن

افتتاح مدرسه خیر ساز در شهرستان اردل با عنوان «ایران من»

TT / 33 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات