فیلم شلاق خوردن دانش آموزان مدرسه رودبار کرمان توسط مدیر

فیلم شلاق خوردن دانش آموزان مدرسه رودبار کرمان توسط مدیر

فیلم شلاق خوردن دانش آموزان مدرسه رودبار کرمان توسط مدیر

شلاق خوردن دانش آموزان

دانلود فیلم شلاق خوردن دانش آموزان مدرسه شهید چمران روستای مختارآباد شهر رودبار در جنوب کرمان که به دلیل ناتوانی در پرداخت ۳۰ هزار تومان توسط مدیر شلاق خوردند.

این ویدئوی کوتاه به اظهارات دانش‌آموزان مدرسه شهید چمران در روستای مختارآباد شهرستان رودبار جنوب (استان کرمان) اختصاص دارد که به دلیل ناتوانی در پرداخت ۳۰ هزار تومان، توسط مدیر مدرسه شلاق خورده‌ اند. خبرهای رسیده حاکی از آن است که پس از چندین بار تذکر مدیر مدرسه به دانش آموزان مبنی بر پرداخت ۳۰ هزار تومان پول برای کمک به مدرسه و ناتوانی ایشان در پرداخت، در نهایت «م.م» مدیر مدرسه همه دانش آموزانی که توان پرداخت شهریه اعلام شده را نداشتند با زدن ۸ ضربه شلاق تنبیه و در ادامه آنها را از مدرسه بیرون کرد. «پهلوان» رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب ضمن کذب محض خواندن خبر منتشر شده به خبرنگار «تابناک» گفت: موضوعی که شما مطرح می کنید اصلاً با عقل و منطق همخوانی ندارد و کذب محض است.

صحبت های رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب مبنی بر کذب بودن این خبر در حالی است که در این ویدئو دانش آموزان تنبیه شده این مدرسه، با تأیید خبر شلاق خوردنشان به دلیل عدم استطاعت مالی، ماجرا را به طور کامل شرح می‌ دهند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

مطالب مرتبط

فیلم مراسم اولین سالگرد درگذشت هادی نوروزی ۸ مهر ۹۵دانلود فیلم مراسم رونمایی از گوشی آیفون ۷ پلاس و آی واچدانلود فیلم بدون سانسور افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶ شنبه ۱۵ مرداد ۹۵دانلود فیلم توهین پولادگر تکواندو به مهماندوست با کلمه مزدوردانلود فیلم کنایه مهران مدیری به حاج منصور ارضی در دورهمیدانلود مسابقه رقص ویترین در شبکه نمایش خانگی + عکس